Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja przylejonego tematu...
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Propozycje artykułów
kicaj
Wszystko okey, poza 7. punktem.
Pkt. 5. do poprawny!

Jestem za przyklejeniem tego tematu, oraz dopisywanie podobnych rozwiazan.

Brawo za pomysl!
ano
Punkt 5 poprawiony (usunąłem <a href=...).
Nie wiem co jest złego w punkcie 7?
hwao
Jak dla mnie świetna inicjatywa! Pięknie!

Zaraz postaram się pogonić jakiegoś moda :-)
mike
Przykleję o ile autor zgodzi się na wyrzucenie tekstu: "FAQ Stworzony przez an0 - www.ano.prv.pl | Kopiowanie bez zgody autora zabronione!"

Jestem przeciwny umieszczaniu tego typu tekstów na forum publicznym. W końcu po to jest to forum żeby można było co z niego wynieść a niekoniecnzie po to by uniemozliwiać kopiowanie treści i reklamować się przy tym.
ano
No cóż, zgoda winksmiley.jpg
mike
Przyklejony: CSS i XHTML - Najczęściej zadawane pytania, FAQ
ano
OK, dzięki.
/nieaktualne/
hwao
Wiesz mike_mech straszne glupoty mowisz.

Po uno, jezeli ktos cos pisze na forum to jest autorem tego tekstu i nawet bez zamieszczania informacji o tym ze nie mozna kopjowac bez jego pozwolenia, nie mozna tego czynic (tak samo jak byc to napisal na swojej stronie) - chyba ze jest jakis punkt w regulaminie ze wszysktko co napiszesz udostepniasz na licencji umozliwijacej to.

Po duo, co to za roznica czy doda ta stopke czy nie? nie zklamal w niej jest autorem a link przeciez nikomu nie przeszkadza i tak jest w sygnaturce, zreszta i Ty i ja mamy linki w sygnaturce i nie widze w tym nic zlego...

Ktos cos napisal dobrowolnie i jak zwykle znajdzie sie ktos komu jego wykonana praca sie nie spodoba.
ano
Stopkę, chciałem umieścić głównie dlatego, żeby ludzie nie pomyśleli sobie, że skopiowałem kogoś tekst.
W sumie to nie musi być w niej link do mojej strony smile.gif
Cysiaczek
No linki nie musi być jak nie chcesz, ale informacja o autorze tekstu powinna być jak najbardziej. W końcu do kogoś należy zgłaszać pytania w razie niejasności.

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.