Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Systemy newsów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
asta
Witam!
Mam problem z zainstalowaniem dobrego systemu do pisania newsów. Na początku chciałbym się spytac jaki jest najlepszy?
Próbowałem już dwa i zaden nie działa jak powinien.

PHPNewsManager:

Dałem pliki na serwer, zmieniłem wszyskie chmody wedlug instrukcji. W pliku install.php wypisałem wszystko tak:

-adres strony
-nazwa uzytkownika bazy danych
-haslo -||-
-nazwa bazy

potem wsyzstko wypełniłem jak nalezy, ale po wejsciu na admin.php i po zalogowaniu się pojawia się znowu okienko do logowania. Nie wiem czy może zrobilem cos zle podczas instalacji czy co.

News asystent

Tutaj równiez zrobiłem chyba wszystko ok, ale nie zrobilem bazy danych (nic w readme o tym nie było). na install.php wszystko zainstalowalem, ale już po logowaniu się na login.php pojawia się pusta strona admin.php

W oba przypadki są podobne, bo nie mogę się zalogować. :/ Proszę o pomoc. Mi bardziej zalezy na tym drugim, ale pierwszy ewentualnie tez moze być. smile.gif
revyag
Przenoszę na Gotowe skrypty php
Macok
To prawda w PHPNewsManager jest taki blad. Sam tak mialem. Niewiem jak to naprawic bo sie za to nie bralem tylko stworzylem wlasny system smile.gif
Forgoot
Polecam prosty system news'owy jakim jest: PsNews. Jak poszukasz go w sieci to znajdziesz, jeśli nie to napisz do mnie na maila: forgoot@gmail.com to Ci prześle moja leciutko przerobiona wersje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.