Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: News-y na stronkę
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
em3l
Witajcie!! Możecie mi powiedzieć co zrobić aby newsy otwierały się w środkowej części stronki? Tylko sama ramka z tymi newsami, ale bez tych wszystkich dodatków (np. logo operatora)

Ps.(jakie newsy polecacie?? najlepiej aby były w języku polskim).

Ludzie pomóżcie tongue.gif Jak ktoś chce zobaczyć wizualnie stronkę to zapraszam na www.biochemek.ovh.org
DeDmAn
zeby nie zakladac nastepnego postu pozwol ze sie dolacze do prosby, (ma ktos system newsow zeby mozna bylo wybrac kategorie do jakiej ma dodac i np. inna belka wtedy gorna? )
em3l
Ludzie prosze o pomoc smile.gif
mike
Skoro szukacie to przenoszę z Przedszkola na Gotowe skrypty php > Szukam.

P.S.
~em3l proszę nie podbijać wątku, jeśli nie masz nic do dodania.
Takim jęczeniem i błaganiem nic nie wskórasz.
php programmer
Nie rozumiem pytania.
Chyba jest zbyt niejasno sprecyzowane.
em3l
Dobrze nie będę jęczał, ale zależy mi na tym (chyba mnie rozumiesz?? smile.gif ) Ściągnełem plik PSnews czy polecacie jakis inny skrypt do news-ów?

I teraz się pytam w jaki sposób można zainstalować ten skrypt php aby był wyświetlany w środkowej cześci strony głównej? Czy trzeba zrobić index.php a jeżeli tak to w jaki sposób. I jakie kody należy wkleić questionmark.gif

Witaj!! teraz moge wam to przedstawic dokladniej jak moja prozba wyglada http://matma4u.akcja.pl/sysnews/index.php

Chcialbym cos podobnego umiescic w mojej srodkowej ramce, ale gdy proboje includowac plik to mi pokazuje się komunikat czy chce sciągnąc ten plik na dysk. Proszę o pomoc krok po kroku moj numer gg: 1493395
ronia65
Polecam CuteNews wprawdzie nie jest po polsku ale jest łatwy w instalacji i obsłudze i ma wiele bajerów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.