Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php] Scrypt uploadujacy pliki z managerem plikow
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Flaku
Witam

Poszukuje suryptu ktory jest managerem plikow zalezy mi aby posiadal funkcje uploadowania plkow na serwer i posiadal autoryzacje cos takiego jak http://www.gleamtech.com/products/wexlite.asp tyle ze na bazie php i mysql. Szukalem juz na wielu stronach ze scryptami i nic z tego nic takiego jak to nie znalazlem. Moze ktos z Was wie gdzie moge taki scrypt dostac ? Prosze o pomoc z gory dziekuje.

Pozdrawiam
wipo
Napisałem niedawno coś takiego.
Jeżeli jesteś zainteresowany prześlę demo
Flaku
ok mozesz pokazac i powiedziec ile za to chcesz smile.gif bkle ie za duzo tongue.gif ;D
wipo
Cytat(Flaku @ 3.10.2006, 15:01:56 ) *
ok mozesz pokazac i powiedziec ile za to chcesz smile.gif bkle ie za duzo tongue.gif ;D

wipo.nazwa.pl/ftp
login i haslo admin:admin
są też przykładowi użytkownicy przeważnie tacy jak ich katalogi
A cena to ile proponujesz
Flaku
o taki scrypt mi chodzilo winksmiley.jpg mogl bys mi podac jakis kontakt do siebie najlepej gg, to bysmy sie dogadali i jeszcze sie chcialem cos zapytac.
wipo
Cytat(Flaku @ 3.10.2006, 16:52:00 ) *
o taki scrypt mi chodzilo winksmiley.jpg mogl bys mi podac jakis kontakt do siebie najlepej gg, to bysmy sie dogadali i jeszcze sie chcialem cos zapytac.

GG: 7037607
rafal@ewipo.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.