Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt obsługujący MultiBox sieci Orange
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
nexis
Witam,

czy istnieje skrypt, który korzystaj z konta MultiBox (www.orange.pl) i potrafi wysyłać SMS-y z tego właśnie konta? Mam uruchomioną usługę MultiBox Platinum i mam do wykorzystania co miesiąc 100 SMS-ów do wszystkich sieci. Nie chce mi się jednak za każdym razem logować na stronie orange.pl, więc wolałbym sobie wstawić taki skrypt na swój serwer.
lenczewski
sorry za OT, ale ciekaw pomysł, warty chyba na poswiecenie odrobiny czasu na to.
eai
Istnieje taki skrypt!
Nie wiem w jakim jezyku został napisany ale np. www.nazwa.pl w administracji konta pocztowego podaje sie nr tel. login haslo do Orange i dosaje sie powiadomienia o nowych emailach smsem.

Wiec skrypt napewno istnieje ale kodu jeszcze nie widzialem.
NetJaro
Istnieć, istnieje smile.gif Zawsze można napisać, ale wiąże się to z małym problemem - sporo kombinacji ;-) Zawsze można skontaktować się z Orange, ale nie sądze, żeby odpisali (a jeżeli napiszą - pewnie nie umieszczą w liście informacji przydatnych dla programisty)..

Zawsze można poświęcić troche czasu i sie pobawić - może coś wyjdzie.. ;-)
gszesiek
szukaj na google, bo nie dawno widziałem
z tego co tam było, to wygląda to podobnie jak wysyłanie do plusa, ale niestety nie pamiętam adresu :|
no i nie sprawdzałem, bo nie miałem do kogo smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.