Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pilnie poszukuje skryptu o formularzu...
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ficiolotek2
Dzień dobry,
pilnie poszukuje skryptu który wysyła formularz z strony WWW na skrzynke pocztową zmieniony na pdf`a do osoby która wyspełnia ten formularz, następnie ta osoba w swojej skrzynce potwierdza wiadomośc klikając "Zgadzam się" co powoduje wysłanie tej widaomości do właściciela strony WWW. W temaci chciałbym aby był generowany kod zamówienia. Pozdrawiam i czekam to bardzo pilne.

P.S i jeszcze chciałby wiedziec jak zrobić aby odświerzał się tylko fragment strony sama ramka z suwakiem znajdująca się na środku smile.gif
macza
co do tego odswierzania to tak jak soutbox czyli wtawiasz IFRAME (kurshtml.boo.pl) i odswierzasz go przez:
Cytat
[XHTML/CSS] Automatyczne odświeżanie strony
Krzysztof Szypulski - Poniedziałek, 27 grudnia 2004 14:50:10
Niekiedy potrzebujemy, aby nasza strona odświeżała się co jakiś konkretny czas. Przyjmiemy, że bedzie to 60 sekund.
Poniżej przykład:

PRZYKŁAD
<meta http-equiv="Refresh" content="60">


Całość oczywiście powinna znajdować się pomiędzy znacznikami <head>.

Warto zajrzeć:
http://www.kess.com.pl/?sid=10&pid=3
tekst ze strony kess.com.pl
ficiolotek2
ja chciałbym aby w tej ramce która będzie się ładować wyświetlały się pliki z innych stron. TZN. mam menu klikam " o firmie" w tej ramce mi się wyświetla chce iśc do "oferta" klikam oferta i nie ładuje mi się znowu cała strona tylko w tej ramce wyświetla mi się oferta.php smile.gif Pozdrawiam
nickers
link:
  1. <a href="super_adres.html" target="nazwa_ramki">link</a>


i ramka, np. plywajaca:

  1. <iframe name="nazwa_ramki" />
mike
Widzę, że autor kultury internetowej nie ma za grosz.
Proponuje się nie wydzierać bo jest to nie na miejscu.

Przeczytaj sobie: rtfm.killfile.pl.

Oraz proszę poprawić temat wątku stosując się do ogólnie przyjętych zasad pisania w Internecie.
ficiolotek2
Przepraszam ale bardzo potrzebuje tego skryptu. Czy ktoś umie go zrobić? Ile chcecie za niego?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.