Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RSA - głupi problem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Grabarz
Chciałem napisać system bezpiecznego logowania (itp.) z użyciek kluczy publicznych i prywatnych, ale ma głupi problem.

Ściągnałem gotową implementację RSA dla php ( http://download.pear.php.net/package/Crypt_RSA-1.2.0b.tgz ), ale ona nie działa !

Tzn. teroretycznie jest poprawna ale na miom serverze (KrasnalSerrv 2.7) wywala mi komunikat:

Cytat
Warning: main(Crypt/RSA/ErrorHandler.php): failed to open stream: No such file or directory in c:\usr\krasnal\www\g-panel\test\crypt\rsa.php on line 28

Fatal error: main(): Failed opening required 'Crypt/RSA/ErrorHandler.php' (include_path='.') in c:\usr\krasnal\www\g-panel\test\crypt\rsa.php on line 28

a po wywołaniu pliku ErrorHandler.php :

Cytat
Warning: main(PEAR.php): failed to open stream: No such file or directory in c:\usr\krasnal\www\g-panel\test\crypt\rsa\errorhandler.php on line 28

Fatal error: main(): Failed opening required 'PEAR.php' (include_path='.') in c:\usr\krasnal\www\g-panel\test\crypt\rsa\errorhandler.php on line 28


Czyli teoretycznie brakuje mi jakiegos pliku ( PEAR.php questionmark.gif ).
Nigdy wcześnije nie korzystałem z PEAR, a php zajmuje się od 3 lat... (i jak, na 3-ci rok php, to dosyć lamerskie pytanie, ale to dlatego, że z anglika jestem strasznie kiepski, i raczej dokumentacji sobie nie poczytam...)

Bardzo prosze o jakąś pomoc.
nospor
Cytat
(i jak, na 3-ci rok php, to dosyć lamerskie pytanie,
Dokladnie, a ty to dajesz na php Pro pogrązajac sie jeszcze bardziej tongue.gif

Przenosze
Grabarz
Dzięki smile.gif Pogubiłem się na forum tongue.gif

No dobra, ale czy ktoś by mi jednak pomógł ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.