Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [artykuł]Co w MySQL drzemie
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Propozycje artykułów
Sh4dow
Witam, jako ze byłem na konferencji mysqla w wawie jakiś czas temu, zastanawiam sie nad potrzeba opisania jakie mozliwosci posiada MySQL. Jak by nie było często jest on nie doceniany a jego możliwości są całkiem duże i jest on wykożystywany do poważnych projektów.
hwao
"korzystać" smile.gif kocham ten wyraz :-)

Ja bym bardzo chętnie poczytał! Miło by było jakby tylko było co nieco wymienione, i nawet mogą być linki do innych stron z głębszym opisem zagadnienia.
Sh4dow
Wiem ze błędy robie i to czasem całkiem sporo sad.gif
Napisał bym taki art ale nie wiem jak było by z pisownią. No i niestety z powodów zawodowych pisanie mogło by się przeciągnąć do paru tygodni. Chyba że jest jakiś nadworny wierszokleta który pozniej może jakos poprawić niektóre rzeczy i sprawdzić językowość guitar.gif
hwao
Z ortografia nie ma problemów, wystarczy jakiś program co od razu podkreśla błędy - ewentualnie odda się tekst do poprawy. smile.gif

Hm możesz pisać, chętnie poczytam, orty się poprawi.. a swoje odczekać trzeba. smile.gif
Strzałek
Jestem za.
Z niecierpliwością czekam Rkingsmiley.png
cadavre
Ja mogę zająć się poprawą stylistyczną. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.