Cześć! Mam taką sprawe że do 21 grudnia msuze postawić w sumie 4 sklepy...
Pierwszy ma mieć możliwość kupowaia bez logowanie, płatnosci jak na allegro, czyli mail z zamówieniem i dalej juz sobie wlasciciel sklepu rozmawia z klientem, a zapisywana jest tylko historia zamówień. Do tego ma byc dodawanie i edycja produktów przy pomocy exela, a wyszukwianie produktów ma działąc na zasadzie kilku stopniowego filtrowania.
Drugio sklep tez bez mozliwosci rejestracji i logowania, ale ze standardowym podzialem produktów na kategorie ( juz bez filtra ).
Trzeci sklep to zwykly sklep z rejestracją + płatności kartą kredytową + 4 wrsje językowe.
Czwarty sklep podobnie jak ten pierwszy tylko juz bez exela.
Sprawa wygląda o tyle nieciekawie że czasu jest bardzo mało i prawdopodobnie ledwo go starczy na implementacje grafiki do zakupionych skryptów, a pisanie takich aplikacji jest dla mnei troche kłopotliwe z tego prostego wzglądu że przesiadłem się jakiś czas temu na php5, a wszystkie wymienione sklepy musża działąć pod kontrolą php4 ( kto raz sprobówał php5 ten nie chce juz do 4 wracać - chyba rozumiecie... )

Kto poleci coś taniego co spełni moje wymagania ( OSCommerce odpada - mam go serdecznie dość... ) ?