Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PEL:php Exif Library 0.9
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
sUns
Klasa: php Exif http://pel.sourceforge.net/doc/
Mam problem z użyciem tej Klasy:
1.
  1. <?php
  2. require_once('PelJpeg.php');
  3. $file='100.jpg'; 
  4. $jpeg = new PelJpeg();
  5. $jpeg->loadFile($file);
  6. $app1 = $jpeg->getSection(PelJpegMarker::APP1);
  7. if ($app1 instanceof PelExif) { // jeżeli zmnieniany obrazek ma zapisane jakiekolwiek Exif'y
  8. $tiff = $app1->getTiff();
  9. $ifd0 = $tiff->getIfd();
  10. $exif = $ifd0->getSubIfd(PelTag::EXIF_IFD_POINTER);
  11. $describer = new PelEntryAscii(PelTag::XP_COMMENT,'Prawa autorskie zastrzeżone.');
  12. $ifd0->addEntry($describer);
  13. file_put_contents('nowy_plik_'.$file, $jpeg->getBytes());
  14. }
  15. else{ // jak napisać kawałek kodu aby dodać do pliku Exif'y
  16.  
  17. }
  18. ?>


//niekatualne
dr_bonzo
Cytat
Słabo znam angielski - nie potrafię nic zrozumieć z dokumentacji, dodatkowo nie zabardzo jestem biegły w programowaniu obiektowym.

To jeszcze jestem w stanie zrozumiec, ale zeby nie znac jezyka polskiego i wstawiac topik o skrypcie do obrobki grafiki na forum o Skryptach forum?questionmark.gif Przenosze.
sUns
Cytat(dr_bonzo @ 9.12.2006, 19:13:02 ) *
ale zeby nie znac jezyka polskiego i wstawiac topik ....

Myślałem że to forum jest specjalistyczne i odpowiadający na pytanie skupi się na sednie sprawy...

Po kilku dniach studiowania tematu i przejrzenia internetu anglojęzycznego -> polskojęzyczny brak info; ta klasa najprawdopodobniej nie posiada takiej metody, ale jest pewien sposób na obejście tego problemu.

Pozdrawiam.

p.s.
Łudziłem się że mi ktoś pomoże... Że ktoś jest mądrzejszy, ma większą wiedzę ode mnie....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.