Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błędy na art.php.pl
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Konkursy
satsun
Takie drobne uwagi,
-footer wypadaloby poprawić, np w jakąś belke wstawić bo tak jakoś nie pasuje do całej reszty
-link na logu do strony głównej
-poprawić ten link co jest do 8#logo czy jakoś tak winksmiley.jpg
to chyba wszystko z tego co zauważyłem smile.gif
NuLL
Dodajcie stripslashes przy komentarzach smile.gif
Sabistik
Wydzieliłem posty, ss poprawione.
satsun
Hyh Ciekawe pod IE stronka byla robiona ?tongue.gif
Bo na IE na logu link chodzi, tzn prowadzi do php.pl biggrin.gif
O dziwo pod Opera jest tak samo, wszystko elegancko tylko formularz logowania troche w dol przesuniety
Jojo
Skoro już o błędach: formularz rejestracyjny powinien akceptować znak '+' w mailu.
Sabistik
Cytat
Skoro już o błędach: formularz rejestracyjny powinien akceptować znak '+' w mailu.

Wiem że to niezgodne z rfc ale zostało to celowo zabronione.
hwao
Cytat(Sabistik @ 18.12.2006, 11:30:57 ) *
Wiem że to niezgodne z rfc ale zostało to celowo zabronione.

Sabsik truł mi o to głowę parę dni smile.gif wszelkie skargi do niego ;-)
Jojo
"Celowo"... hmm a to jakiś wyższy cel? Można wiedzieć dlaczego właśnie tak?
Sabistik
Jeśli potwierdzenie maili ma w jakiś sposób być zabezpieczeniem przed masowo zakładanymi kontami, nie wyobrażam sobie dopuszczenie 'plusa'. Zakończmy na tym. Jeśli masz jakieś uwagi do tego zapraszam na PW/IRC.
DeyV
tak - adres mailowy jest podstawowym poziomem rozróżniania użytkowników.
Nie chcemy, by już na tym poziomie możliwe było zakładanie wielu kont, gdy dla systemu adresy typu DeyV+test@ i DeyV+test1@ będą innymi kontami.
Speedy
W przypadku podania ID projektu, który nie istnieje wyświetla się pusta strona bez żadnej informacji.

http://art.php.pl/Projekt/666

Co ciekawe, w przypadku nieprawidłowego ID usera taka strona się wyświetla winksmiley.jpg.

http://art.php.pl/Profil/666
siemakuba
Cytat(DeyV @ 18.12.2006, 16:25:45 ) *
Nie chcemy, by już na tym poziomie możliwe było zakładanie wielu kont, gdy dla systemu adresy typu DeyV+test@ i DeyV+test1@ będą innymi kontami.

Panowie ;)
Czy nie wystarczy dodać usuwania komentarza z adresu email przed każdą na nim operacją? Dzięki temu e-mail zawsze pozostaje unikalny, bez względu na jakikolwiek komentarz w nim.

Lub, trzymanie w bazie emaila z komentarzem i bez komentarza. E-mail z komentarzem w celach kontaktowych, bo wydaje się jasne, że po to autor umieścił komentarz w mailu, żeby potem zidentyfikować łatwo na jaki adres poczta dotarła a tym samym skąd wyszła. Do wszystkich innych operacji e-mail bez komentarza.

To luźne uwagi jedynie.

pozdr.
trucksweb
jak juz wytykamy bledy to i ja sie dolacze.
O ile design forum i php.pl jest akceptowalny, ladny i mily dla oka to od razu kiedy wszedlem na strone art.php.pl zaczely bolec mnie oczy- ludzie tyle kolorow to dziecieca kolorowanka nie ma laugh.gif
top-strasznie krzykliwy i ten efekt szkla- niezbyt udany. Raczej uzywa sie ich na male bannerki lub do animacji, ale tez daje sie male rozmycie. Za duzo gradientow- przede wszstkim w modulach i naglowkach
Poza tym za duzo tych szkiel- top, belka pod nim.
Kolory tez blade- musialem zwiekszac kontrast by moc spokojnie czytac tekst
itsme
sluchajcie to nie jest dzial OCENY tylko zglaszanie bledow. Kwetsie wygladu zawsze mozna poddac krytyce bo jest tyle zdan ile gustów. Zatem bledy a nie opinie :-)
hwao
Cytat(trucksweb @ 19.12.2006, 17:44:15 ) *
O ile design forum i php.pl jest akceptowalny, ladny i mily dla oka to od razu kiedy wszedlem na strone art.php.pl zaczely bolec mnie oczy- ludzie tyle kolorow to dziecieca kolorowanka nie ma laugh.gif

Masz słaby monitor, albo chore oczy.
koodlaty
O! Na art.php.pl mamy dzis cos nowego... smile.gif (07:38 03-01-2007)

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Zbyt wiele po�?cze� in /home/art/web/libs/Database/Driver/MySQL.class.php on line 9
Zbyt wiele po�?cze�
Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/art/web/libs/Database/Driver/MySQL.class.php on line 29

Notice: Use of undefined constant DEBUG_MODE - assumed 'DEBUG_MODE' in /home/art/web/libs/Database/Driver/MySQL.class.php on line 32
Query Error:
Zbyt wiele po�?cze�

Select * from `projects` Order by `AddTime` Desc Limit 5
exception 'ErrorSqlSyntaxException' with message 'Select * from `projects` Order by `AddTime` Desc Limit 5' in /home/art/web/libs/Database/Driver/MySQL.class.php:35 Stack trace: #0 /home/art/web/libs/Database/DatabaseLayer.class.php(105): MySQL_Driver->Query('Select * from `...') #1 /home/art/web/application/action/Projects/Get.php(32): DatabaseLayer->ExecuteSelect('Select * from `...') #2 /home/art/web/framework/MVC/Model.php(56): ProjectsGetAction->Perform(Array) #3 /home/art/web/framework/MVC/View.php(35): Model->runAction('Projects', 'Get', Array, 'MenuLastAdded') #4 /home/art/web/framework/PageView.php(35): View->Action('Projects', 'Get', Array, 'MenuLastAdded') #5 /home/art/web/framework/PageView.php(14): PageView->Menu() #6 /home/art/web/framework/MVC/Controller.php(43): PageView->__construct() #7 /home/art/web/framework/WebController.php(72): Controller->Execute() #8 /home/art/web/framework/WebController.php(56): WebController->RunView() #9 /home/art/web/index.php(52): WebController->Execute() #10 {main}
Fatal error: Call to a member function Render() on a non-object in /home/art/web/framework/MVC/Controller.php on line 59

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0



Znaczy się, że konkurs odwołany? smile.gif
nospor
Cytat
Znaczy się, że konkurs odwołany?
Hehe, bez zartow winksmiley.jpg
A w czym to ci przeszkadza pisac wlasna prace konkursową? w niczym. Co najwyzej dzisiaj jej nie dodasz do arta. A dodac zdążysz, jeszcze "pare" dni zostalo smile.gif
koodlaty
Spoko, spoko. Toż żartuje przecie... biggrin.gif
Pracy nad swoim projektem nie przerwałem.

Że się posypało - bywa, ale nam ta "sieczka" na ekranie, choc bardzo widowiskowa, nie jest potrzebna.

PS. No musiałem się przyczepic - przecie portal o php smile.gif
nospor
Cytat
Spoko, spoko. Toż żartuje przecie.
No przeciez wiem smile.gif

Cytat
ale nam ta "sieczka" na ekranie nie jest potrzebna (no musiałem się przyczepic - przecie portal o php )
no tu masz racje. mi ta sieczka tez sie nie spodobala. zaraz ma zniknac. czary, mary.... winksmiley.jpg
Apo
Ostatnio na art.php.pl przystało działac wysyłanie emaili z potwierdzeniem złożenia konta ...
nospor
zaraz po tym zgloszeniu, co bylo "ostatnio" sprawdzilismy to i maile dochodzily
LEW21
Kolejny błąd - "Termin oddawania głosów już minął.", choć jeszcze się nie zaczął.
sobstel
Właśnie chciałem dodać projekt, a tu "Koniec konkursu, czekamy na rozstrzygnięcie.". o dzień za wcześnie. mam nadzieję, że zostanie to dzisiaj poprawione.
Sabistik
Ok, poprawione, lepiej zgłaszajcie szybko, bo znowu jakiś bug wyjdzie winksmiley.jpg A głosowanie będzie od jutra.
SHiP
Lekka uwaga... na tą edycje konkursu nie ma co już zmieniać ale na następną można winksmiley.jpg Mianowicie
Cytat
Do końca konkursu pozostało już tylko 1 dni,
koodlaty
Termin oceniania prac już minął? Strasznie szybko, rzec by można - w mgnieniu oka... smile.gif
nospor
Cytat
Termin oceniania prac już minął? Strasznie szybko, rzec by można - w mgnieniu oka.
No popatrz jak ten czas leci... winksmiley.jpg

Jak aplikacja byla testowana to jakos wszystko dzialalo. Kurka, skad ja to znam?... a z zycia. dzieki za cynk smile.gif
koodlaty
Oj... Wydaje mi się, że w jednym momencie pojawiło się wiele głosów na różne projekty i to zanim pojawiła się możliwość ich oddawania... smile.gif
nospor
Cytat
Oj... Wydaje mi się, że w jednym momencie pojawiło się wiele głosów na różne projekty i to zanim pojawiła się możliwość ich oddawania...
Nie do konca. wczoraj od 23:00 mozna bylo glosowac i widac duzo osob na to czekala. Ale analizujac teraz skrypt zauwazylem dziwna rzecz i przez nia chyba jest blokada. W kazdym badz razie nic sie nie stalo, wszystko pod kontrola winksmiley.jpg

ps: juz dziala
SHiP
Ja mam lekkie zastrzeżenia co do głosowania. Dobrym pomysłem byłoby zintegrowanie forum z konkursem tak aby np. głosować mogli ci zarejestrowani na forum, którzy zarejestrowali się przed startem konkursu. W aktualniej sytuacji głosy mogą oddawać ludzie calkowicie zieloni w kwestiach php(pewnie duza wiekszość to wysyłannicy autorow projektow). Myślę, że to zmniejsza szanse osób próbujących grac 'fair play'. Ale to tylko moje zdanie...
sobstel
@SHiP, teraz chyba już za późno na takie zmiany, ale myślę że warto o tym pomyśleć na przyszłość. na razie obecne glosowanie nalezy traktowac bardziej z przymruzeniem oka. tak w ogole zobaczymy jak te głosy pokryją się z typami jury ;-)
nospor
Cytat
Dobrym pomysłem byłoby zintegrowanie forum z konkursem tak aby np. głosować mogli ci zarejestrowani na forum, którzy zarejestrowali się przed startem konkursu.
Twoje kryterium ograniczaloby nas tylko do naszych forumowiczów, a naszym celem bylo wciągniecie wto równiez ludzi z zewnątrz i pare takich prac widzialem.

Oczywiscie masz racje ze z tym glosowanie moze byc roznie i nie koniecznie uczciwie. Tego nie da sie uniknąc w takich sytuacjach. Dlatego tez głowne nagrody są przyznawane przez jury i tylko jedna przez publike
Speedy
Cytat(www.art.php.pl)
Upłyną termin oddawania prac.


Upłynął winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.