Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt ogłoszeń
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
kaszczor
Poszukuję jakiegoś bezpłatnego gotowca, czyli skryptu, dzięki któremu mógłbym stworzyć prosty serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami. Dotychczas "ćwiczyłem" kilka CMS-ów (php-Nuke, PostNuke, Mambo, Joomla), ale tam zawsze w tych dodatkach ogłoszeniowych czegos brakuje. I tak dla przykładu, do Joomla znalazłem 2 komponenty ogłoszeniowe, ale mają one sporo niedociągnięć, bo nie można w nich nigdzie dać ograniczenia ilości znaków w ogłoszeniach, nie można zablokować wstawiania do ogłoszeń zdjęć i obrazków, nie można też umożliwić dodawania ogłoszeń osobom niezarejestrowanym. Braków w dotychczas "ćwiczonych" przeze mnie skryptach jest więcej, ale nie chce mi się już ich wszystkich wymieniać.
Czy jest w ogóle jakiś bezpłatny gotowiec do ogłoszeń, dzięki któremu mógłbym stworzyć prosty serwis z ogłoszeniami, a który spełniałby te podstawowe warunki, które opisałem wcześniej? Jeżeli tak, to bardzo poproszę o jakieś namiary na niego. Z góry bardzo dziękuję.
kilas88
Więc przestań szukać w CMS'ach portalowych, tylko poszukaj jakiś konkretny skrypt ogłoszeniowy.

Problemem będzie to, iż będziesz musiał najpierw zrobić jakimś sposobem stronę (np. znaleźć szablon), a następnie ten skrypt wbudować w stronę.

Tutaj masz kilka darmowych skryptów - HotScript.pl - Ogłoszenia
kaszczor
Cytat(kilas88 @ 27.01.2007, 17:34:56 ) *
Więc przestań szukać w CMS'ach portalowych, tylko poszukaj jakiś konkretny skrypt ogłoszeniowy.

Problemem będzie to, iż będziesz musiał najpierw zrobić jakimś sposobem stronę (np. znaleźć szablon), a następnie ten skrypt wbudować w stronę.

Tutaj masz kilka darmowych skryptów - HotScript.pl - Ogłoszenia
Tę stronę akurat znam. Jest tam ubogi wybor. Raptem cztery skrypty i wszystkie po angielsku. Nic godnego uwagi, niestety.
vip3r
wejzd na www.google.pl i wpisz tam co szukasz i tyle.
kaszczor
Cytat(vip3r @ 27.01.2007, 18:41:24 ) *
wejzd na www.google.pl i wpisz tam co szukasz i tyle.
Też już to zrobiłem i również nic godnego uwagi po polsku nie znalazłem. Google nie są stuprocentowym lekarstwem na wszystko. Jak czegoś nie ma, to pewni i Google tego nie znajdzie. Ale mimo wszystko zdałem na tym forum pytanie, bo może ktoś wie o jakimś skrypcie, o którym nawet Google nie wie.
kilas88
A co za problem spolszczyć?! Nie umiesz angielskiego, to skorzystaj ze słownika, English Translatora czy innego badziewia.. i nawet jeśli dany system ogłoszeniowy nie ma w adminie możliwość dodawania własnych tłumaczeń języków to można to zrobić w bardzo łatwy sposób w kodzie - zamieniasz tylko wybrane zmienne lub też bezpośrednio tekst z angielskiego na inny. Jeśli tyle nie potrafisz to.. uu.. poszukaj na Helion książek o HTML i php. To oczywiste. Tyle tych wszystkich systemów jest, że głowa boli. Nawet wykonanie takiego czegoś nie jest trudne.
free
Ja mam dobry skrypt ogłoszen /własna produkcja/ Rozbudowany panel admina, system rejestracji, logowania, poziomy dostepu userow, adminow, i danych kategoriii -- ale nie za darmo. Rkingsmiley.png
kaszczor
Cytat(free @ 1.02.2007, 21:07:02 ) *
Ja mam dobry skrypt ogłoszen /własna produkcja/ Rozbudowany panel admina, system rejestracji, logowania, poziomy dostepu userow, adminow, i danych kategoriii -- ale nie za darmo. Rkingsmiley.png
Gdzie go mozna obejrzeć i ile kosztuje?
mariusz182
Prosty skrypt ogloszeniowy taki jak tutaj http://lubelskie.yahovip.pl
Link do skryptu:http://rapidshare.com/files/127852523/skrypt_ogloszen.zip

Zapraszam do wymiany linkami
donfredo80
Ja ze swojej strony mogę polecić najlepszy polski skrypt ogłoszeń [zmoderowane] wart swojej ceny. Przetestowany, a swoją funkcjonalnością przewyższa wszystkie darmowe skrypty, poza tym masz pomoc techniczną itp. itd.
edios
Jeśli wciąż poszukuje ktoś skryptu ogłoszeń, dobrze napisanego od strony kodu, który łatwo można przerobić to warto sprawdzić nasze referencje i przesłane do wglądu pliki. Więcej informacji na PW lub wyszukując w google firmy Edios
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.