Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Irc
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
hwao
Kod
PRZESTANCIE DO CHOLERY ZOSTAWIAC TE SESJE BO CIAGLE JE PING TIMEOUT'uje!!!!!

Ileż można... co chwilę jakąś wywala i wchodzi i tak 24h na dobę... nie wiem jak innych ale mnie to cholernie wkurza.
Cytat
*** eJACKo (JACKo@jacko.syscomp.pl) joined
*** eJACKoX (JACKo@jacko.syscomp.pl) joined
*** eJACKo quit (Ping timeout)
*** phoenix__ quit (Ping timeout)
*** phoenix__ (phoenix@xdsl-6552.lubin.dialog.net.pl) joined

Dodam że sytuacja nie tyczy się tylko tych 2...
NuLL
IMHO nie powinno zadnych sesji na serwerze. Pozatym i tak kazdy ma gdzies oznaczenia typu [S] - poza Bakus'em i Bastionem z tego co ja obserwuje.
mike
Albo ktoś jest, albo go nie ma.
Po cholerę te sesje, tylko potem włażą ludzie i w związku z tym że każdy ma gdzieś [s] i pytają "*ktośtam*" jesteś?
jaco
Ludzie siedza po log... Jaroslaw nie zyje, jak zyl tez nie bylo przegladarki... By byl publiczny log to moze by nie wchodzili winksmiley.jpg
Cysiaczek
Ja też jestem przeciwny sesjom : D. Wynika to z tego, że sam nie mam jak postawić takowej : p
dr_bonzo
Cytat
By byl publiczny log to moze by nie wchodzili
Jakby byl, to tym bardziej trzymaliby sie z daleka od irca smile.gif
jaco
No to trzeba wskrzesic Jaroslawa i dopisac mu plugin, ktory kopie pacjentow z iddle powyzej kilku h winksmiley.jpg Jezeli zaraz wraca i po 15s od wejscia nic nie mowi to znaczy, ze auto rejoin i trzeba zalozyc bana tongue.gif
Strzałek
hwao dobrze prawi. Wina mu nalać!

Ja kawałek życia straciłem na kanale i nigdy jeszcze nie widziałem aby user eJACKo, coś powiedział, jeszcze kilka sesji siedziało, ale widzę że już zostały posprzątane guitar.gif
Sabistik
Też nie widzę sensu pozostawiania sesji na #, zwłaszcza że dysponujemy servisami takimi jak, NickServ czy MemoServ.
hwao
No to będą podjęte jakieś kroki, czy tylko każdy napiszę że nie widzi sensu?
Cudi
Muszę omówić tą kwestie z pozostałymi IRCOpami, (Zbłądakny, seaquest, Sabistik jest za z tego co widzę) i podejmiemy odpowiednie kroki.

Jeśli chodzi o moje zdanie, to się z Wami zgadzam. Niektóre sesje wiszą sobie tygodniami. Pytanie tylko po co? Ktoś powiedział wyżej, że mamy NS i MS, więc ani utrzymywanie nicka, ani czekanie na wiadomości nie wymaga zostawiania sesji. Samo zapotrzebowanie na logi powinien zaspokoić Jarosław (wskrzesimy winksmiley.jpg).

Jak tylko ustalimy co z tym fantem zrobić (bo sam zakaz w regulaminie może nie być wystarczający), podejmiemy działania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.