Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skrypt w stylu youtube.com czy smog.pl
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
k0w4l
skrypt w stylu youtube.com czy smog.pl
szukam takiego skryptu
czy jest jakiś podobny darmowy(wątpie)
i jak nie to za ile można taki kupić najtaniej?
mitring
Napisz CMS + cos w stylu http://jogadgets.com/ <- (ladowanie filmow [fla]etc)

Powodzenia smile.gif
k0w4l
LOL^^
Ledwo co znam html więc CMS napisać to dla mnie czarna magia jest :|
to wie ktoś skąd można ściągnąć taki fajny system zarządzania trescią jak youtube czy cuś za free?

jest tu kto?
Riklaunim
Cytat(k0w4l @ 23.01.2007, 17:47:13 ) *
Ledwo co znam html więc CMS napisać to dla mnie czarna magia jest :|

To nie masz się co brać za tworzenie "serwisów" internetowych


Cytat(k0w4l @ 23.01.2007, 17:47:13 ) *
to wie ktoś skąd można ściągnąć taki fajny system zarządzania trescią jak youtube czy cuś za free?

Za odpowiednią kwotę z czterema zerami pewnie coś by się znalazło. Jeleni nigdzie nie ma. Poza tym musisz mieć serwery dedykowane do tego typu aplikacji.
k0w4l
Cytat
mieć serwery dedykowane

mam serwer 250gb miejsca i 2.1TB transfer(nie mój ale koleś prawdopodobnie będzie mnie mógł zasponsorować) tylko właśnie potrebuje takiego skryptu. Słyszalem ze są takie darmowe tylko nie moge znaleźć prosze o pomoc
Riklaunim
Cytat(k0w4l @ 23.01.2007, 18:27:28 ) *
nie mój ale koleś prawdopodobnie będzie mnie mógł zasponsorować

Tyle transferu sporo kosztuje


Cytat
Słyszalem ze są takie darmowe tylko nie moge znaleźć prosze o pomoc

hotscripts.com - pełno skryptów, lecz za darmo nic dobrego nie znajdziesz. Chcesz porządne - zapłać programiście RoR lub Django czy Pylons za porządną aplikację i będziesz miał coś co będzie działać i pokryje koszy serwera jeżeli nie lepiej winksmiley.jpg
k0w4l
Cytat
Tyle transferu sporo kosztuje

Lecz to nie ja płace za serwer tylko sponsor smile.gif

Cytat
hcesz porządne - zapłać programiście RoR lub Django czy Pylons

a ile to by tak na oko kosztowało? tylko, żeby ta sumka nie przekraczała dwóch zerek...
Riklaunim
Cytat(k0w4l @ 23.01.2007, 18:49:28 ) *
tylko, żeby ta sumka nie przekraczała dwóch zerek...

Google kupiło YouTube za jakieś 1,6 miliarda dolarów. Inne serwisy tego typu też są wiele warte i aplikacje tego typu nie są tanie, tak samo jak Ferrari Enzo nie kosztuje 20zł. Od 10 000 zł można rozmawiać winksmiley.jpg
kilas88
Musisz poszukać na google konkretnych nazw skryptów do obsługi takich systemów, później wchodzisz na jakiegoś warez.. i już masz. Tylko ustawiasz odpowiednio konfigurację i strona pięknie hula biggrin.gif

Tutaj masz coś darmowego (nie będę dawał piratów ;p):
- YouTube.com Clone - bardzo dobry.

Pozdrawiam.
rneo23
A jak go zainstalować YouTube.com Clone??


Wywala taki błąd??

PConnect($DBHOST, $DBUSER, $DBPASSWORD, $DBNAME); $sql = "SELECT * from sconfig"; $rsc = $conn->Execute($sql); if($rsc){while(!$rsc->EOF) { $field = $rsc->fields['soption']; $config[$field] = $rsc->fields['svalue']; STemplate::assign($field, $config[$field]); @$rsc->MoveNext(); }} STemplate::assign('bgcolor','#E8E8E8'); STemplate::assign('BASE_URL', $config['BASE_URL']); STemplate::assign('BASE_DIR', $config['BASE_DIR']); STemplate::assign('IMG_URL', $config['IMG_URL']); STemplate::assign('baseurl', $config['BASE_URL']); STemplate::assign('basedir', $config['BASE_DIR']); STemplate::assign('imgurl', $config['IMG_URL']); STemplate::assign('vdourl', $config['VDO_URL']); STemplate::assign('adourl', $config['ADO_URL']); STemplate::assign('flvdourl', $config['FLVDO_URL']); STemplate::assign('tmburl', $config['TMB_URL']); STemplate::setCompileDir($config['basedir']."/templates_c"); STemplate::setTplDir($config['basedir']."/templates"); ?>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.