Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skrypt newsów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
skabszo
Witam, przekopałem forum, hotscirpts i cienko..szukam skryptu newsów dla strony kabaretu. Newsy więc będą dodawane w miarę systematycznie. Strona ma postać niewielkiego prostokąta więc fajnie jakby szło ograniczać ilosć wyświetlanych newsów. Jedyne na czym mi właściwie zalezy to tak:
- komentarze
- ogranizenie ilosci wysw. postów
- stronnicowanie postów
- w miare przejrzysty interface dodawania newsów
No i chyba to tyle.. używałem cute news ale kurde miałem problem żeby to w miare spolszczyć tzn wszystko sobie ustawiłem ale nie pasowało mi to ze krzaki były zzamiast polskich literek i że nie umiałem przerobić miesięcy na polskie z ang.. i ogólnie mi tak średnio spasowałwinksmiley.jpg pozdr
kilas88
Polecam naukę podstaw HTML, następnie php. Potem można douczyć się mySQL, choć i na plikach też możnaby oprzeć (wiadomo, nie polecam). Jak już wszystko będziesz potrafił możesz zrobić samemu.. lub jeśli jesteś leniwy ściągnij jakiegoś gotowca i przerób tak, aby Ci odpowiadał najbardziej.

Przykłady:
  • phpNewsManager - Dość rozbudowany system newsów; Wymaga : php + SQL.
  • FusionNews - Rozbudowany skrypt; Wymaga : php.
  • CuteNews - Darmowy system newsowy oparty na plikach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.