Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PSNews
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Madeleine
Na swojej stronie mam zainstalowany system PSNews, są jednak z nim małe kłopoty... Jeśli ktoś potrafi pomóc, proszę się nie krępować, wszystkie pomysły mile widziane biggrin.gif
1. Czas na serwerze (t35.com) jest 6 godzin wcześniejszy niż w Polsce, tak więc jeśli newsa dodaję np. o 9AM, wyświetla się, że został dodany o 3AM... Próbowałam kilku metod, ale się nie sprawdzają... Więc byłabym b. wdzięczna, jeśli ktoś znałby odpowiedź i zechciał się nią podzielić winksmiley.jpg
2. Kiedy wklejam długiego linka, zostaje on podzielony na części... I mniej kompetentni nie wiedzą OCB ^^" Na razie jakoś sobie radzę, skracając adresy na xt.pl, ale ileż można? tongue.gif
Problemy może i błahe, ale ja, prawie kompletna lamerka niestety poradzić sobie z nimi nie potrafię... Czy ktokolwiek potrafiłby mnie oświecić biggrin.gif
tomkoz11
1. Nie wiem dokładnie jak to jest z PsNews, ale chyba w opcjach powinny być ustawienia czasu. Jeżeli nie to poszukaj w katalogu PsNews pliku z funkcjami i "ręcznie" dodaj 6h.
2. Sugeruję http://tnij.org/ .
Madeleine
W opcjach niestety nie ma takiej funkcji... A kiedy dodawałam ręcznie, albo wyskakiwał błąd linii, albo "6" dodawało się do dnia w dacie...
Ale i tak dziękuję za pomoc winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.