Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Baza danych książek
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
zibizam
Poszukuje skryptu do stworzenia bazy danych książek umozliwiającego wyszukiwanie pozycji według róznych kryteriów np autora, numeru katalogowego, wydania itp
zibizam
eS...
Cytat
skryptu do stworzenia bazy danych książek

chcesz skrypt który ci stworzy baze danych książek??
a ie lepiej samemu to zrobić??
Cytat
umozliwiającego wyszukiwanie pozycji według róznych kryteriów np autora, numeru katalogowego, wydania itp

sama baza danych tego nei zrobi, chyba że ja Cie źle zrozumiałem??
(popijam sobie piwko)
zibizam
chodzi o baze z wykorzystaniem php i mysql która mozna by zarządzc z www
eS...
hmmm
nie wiem dalej o co codzi ale może poczyataj o
jPortal,php NUKE-ogolnie o systemach portalowych
bo nie spotkalem sie ze skryptem do zarządzania całym serwisem, owszemy było coś ale do zarzadzania np artykulami newsami itd smile.gif
zibizam
to jest coś takiego jak skrypt ksiażki telefonicznej lub katalogu płyt gdzie można dodać z poziomu www autora tytuł a takze wyszukiwać pozycje wg tytułu wudania itp
eS...
jeśli chodzi o skrypt książki telefoniczne na mysql'u no to w kazdej książce jest ten przyklad jako podstawa
masz dodawanie edytowanie usówanie itd, a co do wyszukiwarki to w kazdym kursie w sieci jest wyszukiwarka.
p.s
ni podam ci adresu do takigo skryptu bo nei znam, ale zobacz do książki je śli masz jeśli nie to zainwestuj np w php 4 Ćwiczenia praktyczne (16PLN)
tam jest taki przykład z ksiazka , a przeciez możesz przerobic go potem do swoich potrzeb smile.gif
rzseattle
w necie raczejciezko znalezc takie cos bo jak wpiszesz biblioteka albo ksiazka +php to wyskoczy ci cos zupelnie innego (pewnie juz to znasz)
jedyne co mi przychodzi do glowy to napisz maila do firmy http://www.patron.pl/, (napisali OPAC OPAC - z tego co widzialem to jest to juz standart w biblotekach) moze okaza sie mili i dadza ci chocby linka, choc watpie w to, to nie zaszkodzi sprobowac bo php to raczej nie ich dzialka
zibizam
Dzięki za szczere chęci ale nie sądze aby firma chciała coś dać za friko. A co do pierwszego to masz racje, przeszukałem net i nic takiego nie znalazłem. Jedynym zblizonym skryptem jest kreator tabel, otyle ciekawy że posiada system logowania i tworzenia bazy danych od podstaw. Mając zaintalowanego Indianian z php i mysql/krasnal/ dalje to namiastke tego co szukam. Jeszcze raz dzięki
kliszaq
wiesz zibizam jestem w trakcie produkcji takiego czegos...
Mam juz caly projekt, natomiast musze to teraz przenies do php...
Co zajmie mi teraz troche czasu, bo jestem zajety i nie mam czasu aby to robic. Ale jak juz bedzie gotowe, wtedy dam Ci znaka smile.gif
zibizam
Dzięki. Jak skończysz to daj może znać na maila zibizam@go2.pl.
pozdrawiam zibizam
nexis
Jeżeli koniecznie potrzebujesz taki skrypt to robię takie na zamówienie. Całkiem tanio więc skontaktuj się ze mną pod Sebastian@grodzicki.com. :-)[/b]
kliszaq
zibizam, ja moge zrobic jeszcze taniej tongue.gif
scanner
[b]Od tego służy forum praca oferowana.
Proszę trzymać się tematu dyskusji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.