Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [FusionNews] - problem z data.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
CyberDe@th
Witam!!!

Tym razem mam problem z polskimi wyrazami w dacie w FusionNews.
Otoz w ustawieniach wpisuje:
"l, j F, Y"

Teoretycznie powinno sie wyswietlic w news'ach cos takiego:
"Poniedzialek, 6 Października, 2003"

Niestety widze cos takiego:
"Monday, 6 October, 2003"

Moze wiecie jak to "naprawic"?questionmark.gif Zeby nie bylo - przegladalem archiwum, ale na niewiele mi sie to zdalo, gdyz skrypt FusionNews jest "troche" rozbudowany, a nie bardzo mam czas szukac odpowiednich linijek :/ Moze ktos z Was juz to przerabial?questionmark.gif

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz,
CyberDe@th.
mhs
nie wiem - nie znam tego systemu ale wydaje mi sie, ze o tlumaczenie na polski jezyk powinienes zadbac sam chyba ze system posiada jakis plik jezykowy tlumaczacy...
wassago
pytanie czy ten system wogole obsluguje date w jezyku polskim. przeciez samo php nie obsl. naszego jezyka...
adwol
Cytat
pytanie czy ten system wogole obsluguje date w jezyku polskim. przeciez samo php nie obsl. naszego jezyka...

Co znaczy, że nie obsługuje? Locale są wspierane, jak masz w systemie zainstalowane polskie locale to nie widze problemu.
wassago
ta? samo php na wypisze ci po polsku date gdy zrobisz gmdate() ? ciekawe... pewnie ze mozemy napisac skrypt ale sam parser php?
adwol
Cytat
samo php na wypisze ci po polsku date gdy zrobisz gmdate()

To uzyj [manual:8ef557e06d]strftime[/manual:8ef557e06d].
wassago
Cytat
Cytat
samo php na wypisze ci po polsku date gdy zrobisz gmdate()

To uzyj [manual:4f62f79949]strftime[/manual:4f62f79949].

fakt. #-o me
CyberDe@th
Dziekuje Wam za zainteresowanie smile.gif Mam jednak spory problem :/ W wielu miejscach w skrypcie uzyto "date" i "time" sad.gif Niestety na dzien dzisiejszy nie jestem sie w stanie podjac tej przerobki. Moglby mi ktos pomoc?questionmark.gif

Hmm... A moze by tak uzyc funkcji setlocale()questionmark.gif? Tylko gdzie ja wstawic?questionmark.gif Mozna na poczatku skryptu?questionmark.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.