Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: menager obrazków do tiny mce
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
waldemi
Szukam darmowego menagera obrazków do TINY MCE (edytor WISYWIG). Istnieje coś takiego a jeżeli tak to gdzie to mogę pobrać?
waldemi
Pobrałem i zainstalowałem - to jest właśnie to co szukałem. Nie mogę jednak skonfigurować ścieżek do katalogu z obrazkami. To ma być ścieżka względna czy bezwzględna, czy też adres URL? Może mały przykład?
pieto
bezwgledna i pamietaj o uprawnieniach dla katalogu
mediasp
Mam na localhost w katalogu głównym katalog ‘test/img’ z obrazami; ibrowser w katalogu jscripts\tiny_mce\plugins
Jaką ścieżkę do katalogu z obrazkami mam wpisać w pliku config.inc.php

  1. <?php
  2. $cfg['ilibs'] = array ( // image library path with slashes; absolute to root directory - please make sure that the directories have write permissions  
  3. array (
  4. 'value' => '/test/img/',
  5.  'text'  => 'obrazy',
  6. ?>



Próbowałem tak ja powyżej i nic, próbowałem localhost/strona/test/img/; C://usr/krasnal/www/~strona/test/img/ i też nic . Cały czas wyświetla informacje o nieprawidłowej ścieżce.
POMOCY!!!
pieto
szczerze mówiąc mam ten sam problem czyżby jakiś bug ?
z powodu braku czasu odłożyłem zabawe z tiny..
modic
a czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to zainstalować, bo chyba robie coś nie tak i nie działa mi sad.gif

ewentualnie nawet zrobić gotowca, spakowaś i na jakiś upload wrzucić - choć to by chyba było za dobre

w każdym razie z góry dziękuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.