Witam wszystkich
Przeszukiwałem zawartość tego forum ale nie znalazłem nic wartego uwagi i związanego z moim tematem

Mianowicie moje pytanie jest następujące. Czy zna ktoś jakiś "DARMOWY" skrypt (z CMS najlepiej) którego zadaniem byłaby głównie wysyłka newsletterów i e-zinów (chodzi mi o jakiś w miarę porządny skrypt)
od razu zaznaczam iż nie chodzi mi o phpmailera ani innego podobnego skryptu ale coś porządnego (odpowiednik darmowego skryptu adserwerowego phpAds)


Zależy mi na tym aby była możliwość rozsyłania maili html-owych z możliwością dołączania grafik i skryptów java

Zaznaczam iż chodzi tu o obsługę naprawdę sporej liczby użytkowników (aktualnie w bazie mojego serwisu rozrywkowego jest już ponad 63tys użytkowników zarejestrowanych i do końca roku szacunkowo będzie ich ok 100tys) baza jest oczywiście w mysql

najlepiej jakby był to jakiś skrypt pod www, ale może być też i jakaś aplikacja dogrywana do oprogramowania serwera

posiadam własny serwer, dostep do panela SSH z poziomu root, obsługa crona etc, do wszystkiego mam dostęp. Serwer mam na linuxie jakby to było istotne



proszę o pomoc w znalezieniu czegoś wartego uwagi
czekam na odpowiedź i pozdrawiam