Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gra w php
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Aqualius
Poszukuję go ponieważ mam się nauczyć robic taką grę w php ale nieznam żadnego źródła w którym może się znajdować taki skrypt.
Jeżeli niełapie ktoś o jaką grę chodzi to proszę zajżeć na tę strone.
Proszę o jak najszybszy kontakt.
UDAT
Cytat(Aqualius @ 3.04.2007, 14:12:47 ) *
Poszukuję go ponieważ mam się nauczyć robic taką grę w php ale nieznam żadnego źródła w którym może się znajdować taki skrypt.

A ja muszę GOOGLE napisać? Wiesz gdzie można ściągnąć kod?

Chyba nie myślisz że skrypt obsługujący grę na kilkaset tysięcy osób jest dostępny w internecie blinksmiley.gif
Naucz się najpierw podstaw, potem ucz się dalej, próbuj pisać drobniejsze rzeczy, a na koniec porywaj się na gry.

PS. Ciekawe zresztą czemu pojawia się coraz więcej osób i chece od razu OGame, Crimsy czy jakieś inne gierki programować smile.gif
sagittariuspl
bo to dobra kasa jest. sam szukałem swego czasu i wiem, że za darmo nic wartościowego nie dostaniesz. dobry pomysł to podstawa, a potem tylko kilka tysięcy godzin programowania i masz gotowe.
mike
Cytat(UDAT @ 3.04.2007, 15:38:07 ) *
Chyba nie myślisz że skrypt obsługujący grę na kilkaset tysięcy osób jest dostępny w internecie blinksmiley.gif

vallheru-tech
vallheru
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.