Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapis strony xml na serwer
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
avedaffy
Witam!
Otóz mój problem polega na tym iz nie mam pojecia czego uzyc aby to zadzialalo.
Zaczelo sie od tego gdy potrzebowalem jakiegos skryptu, ktory bedzie wyciagal dane z pliku XML, ktory znajduje sie na innym serwerze. Skryt ten napisany w JavaScript juz dziala tylko przy otwieraniu strony wyskakuje komunikat: "This page is accesing information that is not under its control. This poses a security risk. Do you want to continue?" Co jest nie dopuszczalne, zeby taki komunikat sie pokazywal! Gdy dany plik znajduje sie na serwerze, na ktorym jest strona wtedy nie pojawia sie zaden komunikat.

Czy wie ktos moze jakiego tutaj rozwiazania uzyc aby to nie wyskakiwalo? Niestety nie moge uzyc PHP, gdyz serwer nie obsluguje sad.gif. Czy wie ktos jaki jezyk, skrypt i jak uzyc zeby plik byl pobierany i aktualizowany co jakies 15min po stronie serwera?

Z gory dziekuje!
devnul
no mi na myśl przychodzi tylko flash i java skoro php i inne jezyki serwer side odpadają. Js będzie pokazywał taki komunikat i nie wyłączysz tego
avedaffy
Witam!
Skoro przy Javie zwawsze bedzie wyskakiwal taki komunikat, to jak uzycz tutaj flasha? Action script? Jezeli tak to jakich polecen mam szukac, zeby sie nauczyc? smile.gif
A czy da rade to zrobic na .NET? Jezeli tak to jak?
Dzieki
devnul
.NET to chyba jednak także serverside? a wydawało mi się że chcesz to zrobić po stronie użytkownika. jeśli flash to szukaj o obsłudze xml we flashu
toolmaniak
Cytat
"This page is accesing information that is not under its control. This poses a security risk. Do you want to continue?"


A czy przypadkiem Twój serwer na którym hula ten skrypt nie stoi na SSL-u tzn. nie idzie przez protokół HTTPS?
devnul
nie to żebym był złośliwy - ale temat chyba umarł 3 miesiące temu więc niepotrzebne jest jego odgrzewanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.