Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Głosowanie przed wejściem na forum
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Uriel
Witam szukam skryptu dzięki któremu przed wejsciem na forum trzeba będzie zagłosować w toplistach
Za pomoc z góry dziękuje.
Matis2
Ja też bardzo proszę o pomoc także nie wiem jak ustawić głosowanie przed wejściem na forum pilnie proszę o pomoc

Czy ktoś mi tutaj pomoże ohmy.gif sad.gif blinksmiley.gif
webdice
Boże ludzie, czy Wy na prawdę powariowaliście? Nie umiecie zadać pytania i bierzecie się za programowanie? Za tak bezsensowne posty powinny sypać się warny, bo tego typu teksty obniżają tylko poziom forum (oczywiście większość pokrzywdzonych, odesłanych do google uważa ze poziom forum maleje właśnie dlatego). Jak tak dalej będzie to ja i zapewne inni użytkownicy, zaprzestaną odwiedzać to forum (zaraz się pewnie znajdzie ktoś, kto napisze "nikt Cię tu nie trzyma, są inne fora", ale tu chodzi o to ze ja chce być członkiem tej społeczności, przynajmniej tej która była kiedyś). Niech ktoś się tym zajmie, bo jak tak dalej będzie to na forum zostaną ludzie tacy, jak moi przedmówcy, a forum zamieni się w wielką księgę durnych pytań, na które nikt nie odpowie bo nie będzie znał szczegółów.
Matis2
Więc chodzi mi o to że mam toplistę i chciałbym ją ustawić przed wejściem na forum, czyli żeby dany użytkownik wszedł na forum to musi zagłosować w topliście, czy teraz jest bardziej szczegółowo jak tak to proszę o pomoc
webdice
Nic tylko banować takich użytkowników :/. Może z łaski swojej włóż trochę wysiłku w napisanie posta. Trochę Ci podpowiem takim samym idiotycznym pytaniem jak Ty zadajesz, "Pomożesz mi skonfigurować to urządzenie?" (już nie wspominam o znakach interpunkcyjnych), a teraz się zastanów nad moją prośba i dopiero napisz jakiegokolwiek posta na jakimkolwiek forum.


-------------------------
masz chyba zły dzień ...
jeżeli tak to lepiej nie odpowiadaj
bo jedyne co możesz zyskać to
upomnienie ... ja na razie delikatnie proszę
~Cienki1980


edit: nie mam złego dnia, ale jak widzę takie posty to mnie coś trafia. Może mamy jeszcze ich poprosić żeby nam łaskawie napisali jakie to forum?
Matis2
WWW.BAJKI.MYGOO.ORG czy o czymś jeszcze zapomniałem?
webdice
Najszybciej i chyba najlepiej będzie jeśli w indexie sprawdzisz czy ktoś głosował w topliście, cos w stylu:

  1. <?php
  2. if ($_SESSION['voice'] != 'tak')
  3. {
  4. header ('location: toplista.php');
  5. }
  6. ?>


W topliście po poprawnym głosowaniu ustawiasz zmienną sesyjna voice i przekierowywujesz użytkownika znowu na forum. Pamiętaj o session_start" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual.
Matis2
Ok dzięki, chciałbym jeszcze zapytać czy ktoś mi wytłumaczy jak ja to mam zrobić bo nie bardzo się na tym znam.
webdice
Cytat(Matis2 @ 27.06.2007, 09:07:18 ) *
Ok dzięki, chciałbym jeszcze zapytać czy ktoś mi wytłumaczy jak ja to mam zrobić bo nie bardzo się na tym znam.


Już Ci wytłumaczyłem jak masz to zrobić, masz chyba na myśli "czy ktoś to za mnie zrobi?". Nikt za ciebie nie zrobi bo po pierwsze nie ma żadnego kodu od Ciebie, a po drugie za Ciebie ktoś pisał nie będzie.
Matis2
Nie każę nikomu za mnie tego robić tyle że po prostu nie wiem jak pierwszy raz mam stronę mało się na tym znam i proszę czy ktoś może napisać trochę dokładniej z góry dziękuję.
dickheatz
Ech ale pomoc na tym forum :/

Wklej to na stronie na której ma być głosowanie:
(oczywiście musisz to odpowiednio z edytować)

Kod
function timer2(){
setTimeout('adview.submit3.disabled = false' , t)
}

function vote2(){
window.open('http://warez.top-100.pl/?we=pkcbtm',"Toplista","toolbar=0,location=0, directories=0,status=0,menubar=0,scrollbars=1,resizable=1,copyhistory=0 width=800,height=200")
}

function timer3(){
setTimeout('adview.submit4.disabled = false' , t)
}

function vote3(){
window.open('http://warez.topka.pl/?we=elitewarez',"Toplista","toolbar=0,location=0, directories=0,status=0,menubar=0,scrollbars=1,resizable=1,copyhistory=0 width=800,height=200")
}

function go(){
self.location="http://elitewarez.eu/vb/index.php";
}

</script>



<form name="adview">
  <p align="center">
    <input class="input2" style="border-style: solid; border-color: rgb(167, 206, 233); font-weight: bold; font-size: 10px; color: rgb(165, 214, 87); font-family: verdana; background-color: rgb(72, 113, 135);" onclick="timer1();vote1()" value="Głosowanie I" name="submit1" type="button"><br>
  <br>
  <input class="input2" style="border-style: solid; border-color: rgb(167, 206, 233); font-weight: bold; font-size: 10px; color: rgb(165, 214, 87); font-family: verdana; background-color: rgb(72, 113, 135);" disabled="disabled" onclick="timer2();vote2()" value="Głosowanie II" name="submit2" type="button"><br>

  <br>
  <input class="input2" style="border-style: solid; border-color: rgb(167, 206, 233); font-weight: bold; font-size: 10px; color: rgb(165, 214, 87); font-family: verdana; background-color: rgb(72, 113, 135);" disabled="disabled" onclick="timer3();vote3()" value="Głosowanie III" name="submit3" type="button"><br>
  <br>
  <input class="input2" style="border-style: solid; border-color: rgb(167, 206, 233); font-weight: bold; font-size: 10px; color: #CC3300; font-family: Verdana; background-color: rgb(72, 113, 135)" disabled="disabled" onclick="go()" value=" --= Wejscie =--" name="submit4" type="button"></p>
</form>
Matis2
dickheatz a co dokładniej mam edytować, bo zedytowałem 'window open' i 'self location' ale cos jest nie tak czy cos jeszcze muszę edytować?questionmark.gif


Edit:// wszystko ładnie tylko wyświetla mi sie:
Cytat
function timer2(){ setTimeout('adview.submit3.disabled = false' , t) } function vote2(){ window.open('adres toplisty',"Toplista","toolbar=0,location=0, directories=0,status=0,menubar=0,scrollbars=1,resizable=1,copyhistory=0 width=800,height=200") } function timer3(){ setTimeout('adview.submit4.disabled = false' , t) } function vote3(){ window.open('adres toplisty',"Toplista","toolbar=0,location=0, directories=0,status=0,menubar=0,scrollbars=1,resizable=1,copyhistory=0 width=800,height=200") } function go(){ self.location="adres forum"; }


a potem 3 okienka głosowanie 1,2,3 i wejście a gdy klikam na głosowanie 1 to nie mogę wejść klikam i nic


edit:// ten skrypt który podałeś jest nie pełny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.