Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: prosze o pomoc w napisaniu skryptu :)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
PrZeMoL
fajnie bylo
PrZeMoL
naprawde nikt nie wie ? sad.gif
scanner
Jakbyś napisał po polsku w czym rzecz, to może...
A tak czytający przepycha się przez tego posta jak przez rurę <fi>15
PrZeMoL
to moze powiesz czego nie rozumiesz.... jasniej juz nie umiem


dodam ze podalem ten link kilku osobom ktore nie maja zielonego pojecia o php... i kazdy wie o co chodzi dlatego warto czasem pomyslec jak czlowiek a nie jak mastah od php ....i oczywiscie z checia do pomocy
mhs
jedna tylko uwaga nieco na boku watku

nie wiem gdzie (moze nie doczytalem) przechowujesz dane jednak przewaznie staraj sie nie przechowywac danych typu: wiek w takiej postaci ze ktos podaje Ci dzisiaj ile ma lat... takie dane powinno przechowywac sie pod polami RokUrodzenia (ew. data...) -> ile On ma lat bedziesz wstanie sobie zawsze wyliczyc. W przeciwnym wypadku ciezko za jakis czas bedzie Ci obliczyc ile on ma wtedy lat.
PrZeMoL
no tak ale to jest chwilowe troche trudno opisac o co w tym chodzi ale niezle jaja....
Jabol
Cytat
no tak ale to jest chwilowe troche trudno opisac o co w tym chodzi ale niezle jaja....
weź się postaraj bo może porzegnamy się z wątkiem - jak to mówi regulamin - bierz aktywny udział w dyskusji przez siebie rozpoczętej ( i rób to z sensem a nie tak jak teraz ).
PrZeMoL
naprawde nie wiem po co zabieracie glos jak nie chcecie komus pomoc... w co 2 poscie zawsze pjawia sie szanowny moderator ktory najbardziej miesza...... niechce pomoc to nie zabieram glosu proste
spenalzo
Cytat
niechce pomoc to nie zabieram glosu proste

TO potem bedziesz buczał że nikt nie odpowiada...
PrZeMoL
Cytat
Cytat
niechce pomoc to nie zabieram glosu proste

TO potem bedziesz buczał że nikt nie odpowiada...



daruj sobie takie dziecinne komentarze
mhs
jeszcze dodam cos od siebie -> teraz juz bedzie dotyczylo bezposrednio tego watku....

PrZeMoL: czy oprocz napisania (mniejsza oto czy zrozumialego czy tez nie) watku zrobiles cokolwiek w kierunku aby Twoj problem rozwiazac czy tylko czekasz na to aby Ci podano gotowca? Watpie w to osobiscie. Wez kawalek karki rozrysuj sobie to jak chcialbys aby to cos wygladalo. Nastepnie siadz przy komputerze i napisz cos (oczywiscie sensownego i na temat) a nastepnie przedstaw konkretne problemy np. "nie wiem jak napisac to". Sam sie czegos nauczysz (chyba, ze nie chcesz) i przy okazji prawdopodobnie wowczas uda Ci sie te "niezle jaja ugotowac".
PrZeMoL
problem tkwi z dodawaniem ID... reszte sobie sam napisze
caly tekst opisalem po to zeby wszystcy zrozumieli o co chodzi.... jak bede mial skrypt z dodawaniem ID napisze do konca i opublikuje....
dziennie o tym mysle jak to rozwiazac... o to sie nie boj smile.gif
PMadej
Cytat
to moze powiesz czego nie rozumiesz.... jasniej juz nie umiem


dodam ze podalem ten link kilku osobom ktore nie maja zielonego pojecia o php... i kazdy wie o co chodzi dlatego warto czasem pomyslec jak czlowiek a nie jak mastah od php ....i oczywiscie z checia do pomocy


Ale sie usmialem smile.gif osoby ktore nie maja pojecia o php to rozumieja ... to czemu ci one nie pomoga? moze rozumieja slowa ktore czytaja ale na pewno nie sens ich polaczenia i sedno problemu ...
PrZeMoL
Cytat
Cytat
to moze powiesz czego nie rozumiesz.... jasniej juz nie umiem


dodam ze podalem ten link kilku osobom ktore nie maja zielonego pojecia o php... i kazdy wie o co chodzi dlatego warto czasem pomyslec jak czlowiek a nie jak mastah od php ....i oczywiscie z checia do pomocy


Ale sie usmialem smile.gif osoby ktore nie maja pojecia o php to rozumieja ... to czemu ci one nie pomoga? moze rozumieja slowa ktore czytaja ale na pewno nie sens ich polaczenia i sedno problemu ...



rozumieja o co w tym chodzi.... ludzie zlitujcie sie.... madej moze ty przedstawisz cos czego nie rozumiesz ?

jak to kolega powiedzial: "wszyscy dupca na ten temat co nie maja"
PMadej
NIE madej tylko pmadej jeśli już a ja zwracam twoją uwagę na to że te osoby rozumieją ten tekst jako tekst napisany po polsku a nie pod katem programistycznym a to jest różnica. Jako przyklad: czy rozumiesz tekst napisany przez prawnika? Pewnie ze tak ... tylko ze on tymi slowami na 90% chcial powiedziec cos innego ... zastanow sie o co mi chodzilo
PrZeMoL
sprobuje jeszcze raz....

osoba X wysyla link do osoby A link ktory charakteryzuje sie id=1
osoba A ma formularz ktory wypelnia na stronie http://.../?id=1
klika OK i odpowiedzi osoby A sa wysylane do osoby z id=1 czyli osoby X
osoba A podaje link osobie B ktory ma juz id=2 (http://.../?id=2)
osoba B wypelnia formularz... odpowiedzi sa wysylane do id=2 czyli osoby A, osoba B dostaje id=3.... podaje adres osobie C i sytuacja sie powtarza...

heh... kumacie teraz ?
PrZeMoL
Cytat
NIE madej tylko pmadej jeśli już a ja zwracam twoją uwagę na to że te osoby rozumieją ten tekst jako tekst napisany po polsku a nie pod katem programistycznym a to jest różnica. Jako przyklad: czy rozumiesz tekst napisany przez prawnika? Pewnie ze tak ... tylko ze on tymi slowami na 90% chcial powiedziec cos innego ... zastanow sie o co mi chodzilo


rozumiem... o to chodzi ze nie wiem jak to napisac jezykiem "programistycznym" zeby bylo zrozumiale... moze teraz gdy zamiast jasia podalem osoby A B to zalapiecie o co biega
... chociaz wiem ze duzo osob wie tylko robi to specjalnie zeby przeszkodzic w dyskusji... nie komentujcie tego zdania...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.