Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam skryptu obsługi płatności on-line
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
lonek
Witam,

Przygotowuję właśnie witrynę dla organizacji religijnej działającej na terenie Irlandii. Jedym z elementów witryny ma być podstrona umożliwiająca składanie datków on-line, na rzecz w/w organizacji. I tu pojawia się problem: organizacja jest prowadzona przez ludzi starszej daty, którzy nie chcą mieć za wiele wspólnego z internetem. Zastanawiałem się nad Pay-Palem, ale nie wiem czy to przejdzie. Ogólnie - dostałem numer konta bankowego + adres, kod pocztowy itp. Szukam jakiegoś rozwiązania (raczej nie skrypt sklepu..), które pozwoli na przelewanie środków z karty kredytowej ofiarodawcy na konto bankowe organizacji. Może ktoś miał z czymś podobnym do czynienia i jest w stanie coś zasugerować..

Pozdrawiam,
Lonek.
Tibod
Możesz skorzystać na przykład z AllPay-a. Ich system wykorzystuje przekazywanie danych poprzez POST. Mają bardzo dobry manual i bez problemu w kilka minut zrobisz odpowiedni skrypt.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.