Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [phpmyadmin] #3 - Error writing file './baza/tresc.frm' (Errcode: 122)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kononowicz
witam.

Pierwszy raz takie cos mi sie przytrafiło. podczas tworzenia tabeli w phpmyadminie a nawet wklejeniu kodu wyeksportowanego z innego phpmyadmina pojawia sie komunikat o błedzie:

#3 - Error writing file './baza/tresc.frm' (Errcode: 122)

o co chodzi questionmark.gif w google nic o tym nie ma ...
kwiateusz
mysql nie może zapisać tego co wprowadziłeś do pliku bo jak wiadomo wszelkie tabele w mysql trzyma w 3 plikach frm, myd i myi. I zwyczajnie nie może do jednego z nich wrzucić danych może za małe prawa dostępu są. Jeśli to localhost to sprawdź taką możliwość a jeśli serwer to zgłoś się do admina.
kononowicz
Cytat(kwiateusz @ 16.07.2007, 13:07:10 ) *
mysql nie może zapisać tego co wprowadziłeś do pliku bo jak wiadomo wszelkie tabele w mysql trzyma w 3 plikach frm, myd i myi. I zwyczajnie nie może do jednego z nich wrzucić danych może za małe prawa dostępu są. Jeśli to localhost to sprawdź taką możliwość a jeśli serwer to zgłoś się do admina.


to chyba admin grzebał w serwerze... no chyba ze to cos innego ... mam konto shelowe, wgrałem nowego phpmyadmina i dalej bez zmian ... nie moge dodawać tabel. czy ktos spotkał sie kiedys z takim czyms??
kwiateusz
jak masz shella to spróbuj normalnie przez mysql zadać zapytanie jak i tam nie odpali to bedziesz miał odpowiedź smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.