Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt do "wyciągania" tekstu z html
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ramze
Czy znacie jakieś rozwiazanie umożliwiające wydobycie tekstu z kodu html?

Uczę się programowania i jako pierwsze wyzwanie postawiłem sobie naukę poprzez analizę konkretnego przypadku i przepisanie go w innym języku.

Moim głównym zainteresowaniem jest java. Ale może być i php (dosyć obiektowy język), ucząc się rozumowania w "łatwiejszym" języku prostsze będzie zrozumienie takiej maszyny jak java a przy okazji pisania pod firefoxa w XUL'u i js podszkolę XML (XUL podobno bardzo podobny do xml jest), no i js się przyda do konstruwania różnych elementów na stronie.

Dlaczego wyciąganie tekstu - po prostu jest mi taka wtyczka potrzebna, no i żeby jeszcze ten wyciągnięty tekst eksportowała do pliku XML, ale to już wyjdzie w praniu, jak już rozszyfruję jak przepisać taki kodzik jako wtyczkę to i z nowymi rozwiązaniami sobie poradzę smile.gif.

Pozdrawiam
ramze
tiraeth
Wyrażenia regularne. Mam nadzieję, że wiesz, co należy zrobić z tym wytłuszczonym zdaniem (tak, wklepać w Google i w wyszukiwarke forum).
ramze
Domyśliłem się winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.