Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z uploadem plików
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
osiolek
Witam
Jestem tutaj nowy wiec przepraszam jeśli napisałem ten post w złym miejscu...
A teraz do tematu

Mam problem z postawieniem systemu uploadu (testowałem skrypty daro upload,Filen Fusian Upload,File Upload Manager) lecz nie moge zauploadować pliku powyżej 2MB wyświetla mi sie komunikat (w daro upload)The uploaded file nazwa pliku exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
testowałem już kilka serwerów w tym ovh60free (gdzie max rozmiar pliku to 5 MB), innym testowanym serwerem był www.ifastnet.com (na tym serwerze nie ma ograniczenia wielkość uploadowanego pliku i jego rodzaju) dodam jeszcze gdy testowałem te serwery i wysyłałem na nie plik poprzez total comandera to wszystko było ok (plik 5MB wchodził bez najmniejszego problemu).
w skrypcie Daro upload max pliku ustawiłem tak

########### OPTIONAL EDITS ########################################
$numpage = 8; // number of files listed per page
$MAX_FILE_SIZE = "999999999999999"; // in bytes!!
$date_format = "m/d/Y g:i a"; // visit php.net/date for more info

prosze o momoc w konfiguracji lub o doradztow w wyborze innego serwera aby pliki o rozmiarze do 9 MB wchodziły bez problemu
za pomoca jednego z skryptów uploadu
Skrypt daro upload można pobrać tu ---->http://regretless.com/scripts/dodosdownload.php?action=download&n=7

Prosze o jakakolwiek pomoc
Pozdrawiam
legorek
Angielski nie jest bardzo trudnym językiem. Jak byk stoi:

The uploaded file nazwa pliku exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

Czyli rozmiar pliku przekracza dozwolony rozmiar ustawiony w php.ini.

Jeśli nie masz dostępu do ustawień php nic na to nie poradzisz.
osiolek
Ok to jeśli nic na to nie można poradzić sadsmiley02.gif
Mam jeszcze jedno pytanie
jaki serwer bedzie najlepszy do uploadu plików do10MB (rozmiar serwera ok100MB lub wiecej)<--mam na myśli serwer za FREE
czekam na propozycje i mam nadzieje ze znowu mnie nie zaskoczy taki
komunikat
The uploaded file nazwa pliku exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na dalsza pomoc
loel
ee ale chciałbyś upublicznić coś takiego? czy to miałaby być Twoja prywatna przechowywalnia? Jeśli to ma być strona na której chciałbyś kiedyś "coś" zarobić, to kup serwer. Nieważne jaki, ale kup. Wtedy hostingodawca nie wyrzuci Cię bez ostrzeżenia, a jeśli już to przynajmniej da backup danych albo da chwilę czasu na przeniesienie...

Do testów postaw sobie krasnala. http://www.download.net.pl/288/KRASNAL-Serv/ Tam Ci nie wyskoczy komunikat, bo sam możesz edytować php.ini
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.