Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [DHTML/JS] Lemingi
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
BatGraf
Witajcie

Znazłem bardzo ciekawą stronę, na której można zagrać w lemingi online. Widzę, że skrypt jest rozpowszechniany na zasadzie wolnego oprogramowania i można zamieścić tą grę na własnej stronie, ale za diabła nie mogę znaleźć samego skryptu. Może źle googluję.

Bardzo proszę o pomoc, gdzie znajdę ten skrypt i jak go zainstalować. Będę bardzo wdzięczny smile.gif

Strona z grą
atomek4
Na stronie z Disclaimerem, w ostatniej linijce jest link. Bezpośredni link tutaj.
Pozdrawiam!
Cysiaczek
Tylko dlaczego to jest na przedszkolu?

Przenoszę
BatGraf
@pawel81 - tak o tą grę mi chodziło

@atomek4 - DZIĘKI biggrin.gif

@Cysiaczek - sorki, bo ja jeszcze jestem przedszkolak w tym temacie i sądziłem, że tu należy. Będę zwracał uwagę smile.gif


___________________________

@atomek4 - działa wszystko (prawie) ładnie, ale nie do końca. Nie to żebym marudził, bo tego własnie szukałem i pomogłeś mi, lae może masz już jakieś doświadczenie z tego typu grami. Nie mogę dojść czemu nie działa prawidłowo. Zakładam, że to wina ścieżek do plików, ale nie potrafię się "dodłubać" . Jesli wiesz jak to zrobić - będę bardzo wdzięczny.
http://arecki.home.pl/forum/lemings/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.