Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wybory rozpoczęte
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
nospor
Zgodnie z tym tamatem (prawie zgodnie) :
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=70...t=0&start=0
rozpoczynamy głosowanie:
http://wybory.php.pl/

Maksymalnie można oddać głos na 3 kandydatów. Na głosowanie macie 2 tygodnie, czyli do:
23.09.2007
Po tym okresie ogłosimy zwycięzców i powstanie nowy (za)rząd smile.gif

Miłego głosowania.

edit:
By było wszystko jasne, bo doszły mnie głosy że nie dla wszystkich jest:
Głosujemy maksymalnie na 3 kandydatów. Do zarządu przechodzi 4 kandydatów z największą liczbą głosów
php programmer
yyy, czegoś nie rozumiem
skoro jest 5 miejsc i 5 kandydatów,
to po co głosowanie?
mike
Miejsca są różne tongue.gif
nospor
@php programmer
Przeczytaj ten topic:
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=70...t=0&start=0
a sie dowiesz.

edit: pozatym taka cecha demokracji: nawet jak wiadomo kto wejdzie, to wybory muszą być.

edit:
By było wszystko jasne, bo doszły mnie głosy że nie dla wszystkich jest:
Głosujemy maksymalnie na 3 kandydatów. Do zarządu przechodzi 4 kandydatów z największą liczbą głosów




edit:

Wybory zakończone. Oto lista osób, które wygrały:
- mike
- Ociu
- Athlan
- Ludvik

Gratulujemy.

edit:
nowe osoby są już w grupie Zarząd. Za parę dni z tej grupy odejdą "starzy", prócz Sabistika.
Cysiaczek
Gratuluję zwycięzcom smile.gif

Mam też pytanie: Czy szczególowe wyniki (ile osób głosowało i jak rozłożyły sie głosy) zostaną ujawnione?

Pozdrawiam.
nospor
tu sa wyniki:
http://wortal.php.pl/wortal/aktualnosci/sp...iki_nowy_zarzad
gam3r
Ja myślę że zwycięzca/zwycięzcy powinni się z nami podzieli jakie mają plany na najbliższy czas, wiadomo obietnice przedwyborcze to jedno a ich realizacja to drugie. Myślę że warto otworzyć nowy wątek (albo jakikolwiek inny sposób komunikacji) w którym moglibyśmy się dowiadywać o aktualnych inicjatywach zarządu.
mike
Plany na przyszłość to realizacji plaów przedwyborczych. Nie jestesmy PiS, że nagle nas "olśni" i coś innego wymyslimy.
Nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

Po dwóch dniach nie ma sensu nic pisać, ale z pewności społeczność będzie informowana o każdym posunięciu.
Ludvik
Spokojnie, wszystko w swoim czasie...
tiraeth
Cytat
Spokojnie, wszystko w swoim czasie...

A mnie interesuje, co takiego ciekawego zrobicie... Bardzo bym chciał zobaczyć już jakieś wspólne podjęte pomysły. Bo swój czas mnie nie interesuje. PHP.pl stało w miejscu przez ostatni rok i chciałbym, żeby przypadkiem nie zaczęło się cofać.
skowron-line
Kod
Elektorat w liczbie 97 osób

Tłumów nie było,
Miejmy nadzieję że nowi członkowie zarządu zaczną szybko realizować swoje obietnice i juz wkrótce zobaczymy wyniki.
Gratuluje
Ludvik
Cytat(tiraeth @ 26.09.2007, 16:28:34 ) *
A mnie interesuje, co takiego ciekawego zrobicie... Bardzo bym chciał zobaczyć już jakieś wspólne podjęte pomysły. Bo swój czas mnie nie interesuje. PHP.pl stało w miejscu przez ostatni rok i chciałbym, żeby przypadkiem nie zaczęło się cofać.


Widziałeś programy wyborcze, więc wiesz, czego można się spodziewać. Potrzebujemy jednak trochę więcej czasu niż 2 dni, żeby ustalić co i jak. Będzie tak jak napisał mike, nikt nie będzie niczego forsował... W naszym interesie leży, żeby się nie cofać, więc chyba się rozumiemy winksmiley.jpg
qqrq
Fajnie by było jakbyście Panowie skierowali php.pl w stronę opisaną przez mike'a na jego blogu (oooo... tutaj), że się tak na autorytet powołam... biggrin.gif
Ociu
Cytat(gam3r @ 26.09.2007, 15:09:42 ) *
Ja myślę że zwycięzca/zwycięzcy powinni się z nami podzieli jakie mają plany na najbliższy czas, wiadomo obietnice przedwyborcze to jedno a ich realizacja to drugie. Myślę że warto otworzyć nowy wątek (albo jakikolwiek inny sposób komunikacji) w którym moglibyśmy się dowiadywać o aktualnych inicjatywach zarządu.

Jak przystało na osoby mające swoją wizję na świat oraz inteligencję wydaje mi się, że My zrobimy coś na przekór dzisiejszemu mniemaniu, że programy wyborcze to tylko jedno wielkie kłamstwo i zrobimy to co się da. Jeżeli chcecie wiedzieć jakie mamy plany, polecam poczytać nasze programy, wiadomo, ze nie wszystko da się zrobić, ale starać się trzeba.

@tiraeth: Z tego co zauważyłem, 'najeżdżasz' na Nas (Nas - nowy zarząd). Wiem, ze chciałeś być w zarządzie, zrezygnowałeś i przez to jesteś tak nastawiony do Nas ?
tiraeth
@Ociu: Gdybym chciał, to bym kandydował dalej i nie rezygnowałbym. Przyjęto moją kandydaturę (której sam nie wystosowałem) z wielką krytyką i to też zadecydowało o tym, że nie brałem udziału w biernych wyborach. Chodzi mi o to, że czas najwyższy, aby zarząd się zebrał i obgadał to i owo (ewentualnie ustalił jakiś termin pierwszego spotkania).

A zatem, idąc za słowami skowron-line'a: Miejmy nadzieję że nowi członkowie zarządu zaczną szybko realizować swoje obietnice i juz wkrótce zobaczymy wyniki.. Życzę Wam powodzenia i czekam na efekty Waszych rządów smile.gif

Cytat
Jak przystało na osoby mające swoją wizję na świat oraz inteligencję wydaje mi się, że My zrobimy coś na przekór dzisiejszemu mniemaniu, że programy wyborcze to tylko jedno wielkie kłamstwo i zrobimy to co się da.

Czy mi się wydaje, czy PIS też tak mówił? Nawet jeśli nie miałeś zamiaru ściemniać w tym zdaniu, to i tak odbiór - w dzisiejszym "mniemaniu" - jest jednoznaczny - kiełbasa "powyborcza".
Ociu
Nie uważasz, że ludzie chcą być inni niż PiS ? Przekładanie polityki na inne dziedziny życia jest baardzo mylne.

A co do spotkania, termin jest ustalony.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.