Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sklep internetowy -Pilne !
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
dzesi
Witam mam dość nietypowy problem bo szef przyszedł i powiedział nam(grupie 2 programistów)
ze chce otworzyć sklep internetowy i mamy na to 10 dni . Na napisanie samemu takiego cmsa/sklepu dość długo by trwało bo pisanie prostych cmsów to dość łatwe jest ale napisanie sklepu to już większy kaliber ,większa wiedza , a tutaj nie ma czasu na douczanie sie ani testowanie a co dopiero pisanie tego wiec postanowiliśmy na gotowcu to oprzeć ja myślę nad OsCommerce i MaGento , co wy o tym sądzicie?, wiem ze Magento jest potęzne ale to wersja beta i niechajbym zdanych niespodziane. ,czekam na wasze rady.
atomek4
Może skorzystaj lepiej z wyszukiwarki, bo na temat sklepów internetowych to już sporo tematów było.
vip3r
Witam ja moge wykonac sklep za $$
dzesi
vip3r biggrin.gif rozbawiłeś mnie za $$ odpada bo wyraźnie napisałem ze gotowce gotowce to przeważnie open source
za kasę jedynie to zen-cart-pro ,albo napisanie coś swojego prostszego potniej to rozwijane by było
vip3r
Chodzi mi o cos swojego.
dzesi
A no worriedsmiley.gif , ale jak z płatnych bym brał chyba ten skrypt http://opensolution.org/?p=Quick.Cart , miał ktoś z nim do czynienia ?
vip3r
Z takim skryptem nie mialem doczynienia, ale moge zrobic na jutro albo pojutrze skrypcik sklepu internetowego.
dzesi
Też mogę , biorę swoje skrypty co napisałem +CI +dodatkowe biblioteki i mam sklepik , tylko nie o to chodzi zeby ten sklep był bardziej zaawansowany lub takich samych możliwościach niż os commerce albo magento , ale chyba albo os commerce albo magento guitar.gif worriedsmiley.gif
vip3r
aha, a ile czasu mialbym do oddania skryptu w pana rece ?
mike
To forum nie służy do dyskusji o współpracy.
Macie od tego PW.

Proszę z tym skończyć na łamach publicznych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.