Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FAupload
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Darkhijacker
Ściągnołem ten upload http://en.fascript.com/content/view/52/36/ i zainstalowałem go na serwerze ale nie działa. Błąd jest taki że jak co uploaduje pisze że plik został załadowany, a gdy biore żeby go ściągnąć ściąga się plik którego nie można otworzyć. Tutaj zainstalowałem upload http://sonymaniacy.quotaless.com/index.php Możecie coś upnąć a potem ściągnąć i zobaczycie że coś jest nie tak. W razie czego mogę przesłać pliki z serwera (oczywiście bez tych w których są hasła ) I jeśli możecie to przetłumaczcie mi instrukcje instalacji.
franki01
Zobacz, czy katalog, gdzie sa wysylane pliki ma uprawnienia 0777. Nic innego mi nie przychodzi na mysl.
Darkhijacker
Tak ma 777 (to folder o nazwie "upload") Może ktoś też przetłumaczyć instrukcje?? Bo może coś źle zrobiłem.
CODE
--------------------------------------------------------------
Requirments::
PHP / 1 MySql
Linux Hosting
--------------------------------------------------------------
Easy Install ::
1 - go to cpanel and make one Mysql Database
2 - make one username and password for database
3 - unzip Package
4 - open config.php in class Folder by notepad and write Database name and username and password and site Details
* upload Folder - > "/home/YOUR CPANEL USERNAME/public_html/upload"
5 - Save config.php
6 - open pconfig.php in admin folder by notepad and write Admin username and password
7 - Save PConfig.php
8 - upload all files to host by ftp
9 - point your browser at www.yoursite.com/install.php
10 - after install was complete you must remove install.php file
11 - login to your adminpanel at www.yoursite.com/admin
12 - Chage File and folder permission for "upload" folder
13 - Enjoy
--------------------------------------------------------------
Change language::
for change language you can open lan.php file in class folder and transfer data and customize message string
--------------------------------------------------------------
How to Use::
You can Login to Adminpanel at www.yoursite.com/admin and make Upload file and Post ADS
it's easy and fast script for make big sharing archive
you can manage files and ads at adminpanel , Share Your URL for visitors can upload and share files
--------------------------------------------------------------
Copyright ::
You can find next version of this script at http://en.fascript.com
if you have question about this script you can send email at admin[at]fascript[dot]com
thanks 4 useing this script
DO NOT REMOVE THE COPYRIGHT UNLESS YOU HAVE PERMISSION FROM Arash Hosseinian
www.fascript.com


I co oznacza to:
CODE
// You Can Find this patch in "WWW directory" in CPANEL
$uld = "/home/CHANGEME YOUR CPANEL USERNAME/public_html/upload"; // Your path for upload Folder
franki01
W config.php musisz ustawic katalog, gdzie maja byc wysylane pliki:

Na przyklad:
  1. <?php
  2. $uld = "/home/tutaj nazwa uzytkownika/public_html/upload";
  3. ?>
Darkhijacker
A jaką nazwe użytkownika wpisać?
franki01
Moze sonymaniacy. Chociaz tam nie maja cPanelu, Direct Admina, ani nic podobnego (nic nie znalazlem), to nie wiem jak tam wyglada struktura katalogow dla uzytkownikow...
Darkhijacker
Wpisałem sonymaniacy i nic :/ Zaóważyłem że jak coś uploaduje to się w ogóle nie pojawia w folderze upload więc to napewno wina ścieżki ale jak ją poprawnie ustawić. A ściągałeś w ogóle ten skrypt??
franki01
Jak masz zla sciezke ustawiona, to sie nie dziwie ze nie sciaga...

Stworz plik urltest.php, umiesc w nim ponizszą tresc, wyslij na serwer (do katalogu z tamtym skryptem), uruchom przez przegladarke i skopiuj tutaj to, co sie pokazalo.


  1. <?
  2. echo $_SERVER['SCRIPT_FILENAME'];
  3. ?>
Darkhijacker
Już wszystko działą, dzięki. Mam jeszcze takie pytanie, czy mógł byś zmodyfikowac tak ten skrypt żeby przy uploadowaniu zmieniał rozszerzenie na jpg a przy pobieraniu zmieniał na wcześniejsze rozszerzenie?? A jeśli tak by się nie dało, to czy można zrobić tak żeby zawsze przy ściąganiu zmieniał rozszerzenie na jar questionmark.gif
franki01
Sory, ale nie mam czasu...
Darkhijacker
A jest to możliwe i jeśli tak to mógł byś to na jutro zrobić??
franki01
Czlowieku, chcesz zebym zrobil cos za darmo, za co normalnie sie placi... Daj mi spokoj, a nie wysylasz jeszcze bezsensowne PM...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.