Witam Państwa!

Mam już ogromny mętlik co do szukania skryptów lub CMSów. Nie wiem co mam wybrać. Mam nadzieję że mi coś doradzicie.

Otórz otwieram portal GSM gdzie będą newsy, artykóły, księga gości, panel admina, No i najważniejszą cechą ma być download:

Download ma być dzielony na kategorie, Otwierając kategorie mają być pliki w kolumnie lub w 2 kolumnach przy czym w każdej będzie coś takiego:

(u góry będzie malutki scren lub po lewej stronie opisu!!)

NAZWA PLIKU

Licencja:
Freeware
Roz
miar: 0.05 MB
A
utor: Jumi
Opis:


Po kliknięciu na nazwę pliku powinno otworzyć się następne okienko z opisem oraz guzikiem do pobrania. Lub może być też guzik pobierz odrazu na wstępie czyli pod opisem lub pod nazwą autora.

Strona główna:

Muszą być panele (lewa i prawa strona) a ich treść mogę sobie nawet sam edytować w notatniku ale jeśli będzie taka opcja że w panelu admina to super.

Musi być też opcja dodawania plików przez odwiedzających stronę. Przy wrzucaniu pliku musi znaleźć się miejsce na wklejenie: opisu, autora, licencji, linku do screna itd oraz wybiera kategorię w której ma znaleźć się plik. ale plik się automatycznie nie doda bo muszę go zatwierdzić w panelu admina. Jeśli ja go zatwierdzę on automatycznie doda się do kategorii takiej jaką wskazał użytkownik. Musi być też opcja do edycji. W razie czego jak by się ktoś z czymś pomylił to żebym mógł to poprawić.


Ogólnie chciałbym coś jak: mbramka.pl
A i skrypt nie będzie posiadał rejestracji użytkowników ale jeśli to konieczność to może być.

To chyba na tyle. Chciałbym uzyskać od Was informacje czy taki skrypt istnieje? Czy można go gdzieś zakupić lub pobrać?

Jeśli nie to jakie mogą być ewentualne koszta zrobienia takiego portalu.
Pozdrawiam