Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Panel do zarządzania treścią strony www
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
lagownia.eu
Witam

Szukam skryptu do zarządzania samą treścią na stronie WWW

Chodzi mi o najprostszy panel w którym można dodawać podstrony i je edytować

A w szablonie strony tylko żeby się wyświetlał text z tych podstroi

Tu zrobiłem przykład opisujący graficznie o co mi chodzi



Z góry dzięki za pomoc snitch.gif
DawidF
Obawiam się, że nie ma czegoś takiego, bo taki panel zarządzania treścią bywa raczej ściśle sprzężony z panelem administracyjnym, bazą danych, do tego zabezpieczony...

Z Twojego opisu wynika, że szukasz gotowca. Obawiam się, że nie ma czegoś takiego. Jednak Twoje wymagania nie są specjalnie wygórowane, więc czemu nie próbowałeś stworzyć czegoś na własną rękę? Masz już w ogóle coś zrobione (np. bazę danych z tabelą, w której przechowywane są treści strony)?.
lagownia.eu
To znaczy próbuje cos napisać jak na razie mi nie wychodzi sad.gif


Myślałem jeszcze nad wykorzystaniem jakiegoś cisa i tylko includować pola testowe do mojego szablonu


ale te wszystkie znane cisy to mają za dużo niepotrzebnych mi bajerów worriedsmiley.gif
NuLL
http://opensourcecms.com/ - odwiedz ta strone smile.gif Moze znajdziesz cos co odpowiada twoim wymaganiom smile.gif Sorry za OT
lagownia.eu
Niestety nic tam nie znalazłem

Wszystkie te skrypty są za bardzo rozbudowane

Ja potrzebuje jakiś mały skrypcik tworzący tabele w bazie danych (które będę mugł wyświetlać na podstronach i które będę mógł edytować) cool.gif

Albo mały panel do edytowania podstroi który mógł bym związać z moim szablonem

Oczywiście jak by ktoś umiał szybko cos takiego zrobić to oczywiście moge sie dogadać z kimś co i jak (oczywiście zapłacę)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.