Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php] Skrypt Pogodowy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
pizmak
Witam serdecznie.
Na początek może zaczne od tego, że wogle nie znam się na php stad mojaobecność tutaj i wielka prosba o pomoc.
Znalażłem w sieci skrypt pogodowy, który chciałbym wykorzystaż na swojej witrynie ale najpierw chciałbym dokonać w nim drobnej zmiany tylko nie mam pojęcia jak to zrobić.
Cysiaczek
Popraw proszę tytuł topiku na zgodny z zasadami forum Przedszkole

Wątpię, aby ktoś miał ochotę przerabiać, właściwie, to pownienem wywalic... ale proszę - spróbuj - jak nie poprawisz tematu, to wywale

Pozdrawiam.
Berkovits
Nie chce sie wypowiadac za Cysiaczka, ale to nie jest miejsce, gdzie walisz kod dlugosci dwóch ekranów i chcesz, aby Tobie ktos to zmodyfikowal. Raczej powinienes sie zglaszac z konkretnym problemem. Np. jak robic pola typu kombi w HTML-u.

A ponadto, od tego jest google.

Mozesz spojrzec tu: http://kurs.browsehappy.pl/HTML/formularze
i znalezc <select>
Cysiaczek
~Berkovits ma rację. To nie tak działa. Pomoc owszem - otrzymasz, jak przdstawisz konkretny problem, a zdanie w rodzaju "pomóżcie mi przerobić, bo się na php nie znam", oznacza, że albo potrzebujesz gotowca, albo kogoś, kto Ci napisze taki program. W pierwszym przypadku należy pisać np. na forum Giełda ofert -> Kupię, w drugim natomiast na forum Gotowe rozwiązana -> Szukam

Przenosze na ten ostatni.

Pozdrawiam.
tomekby
znalazłem, skąd to jest smile.gif
poszperałem troszkę w kodzie i znalazłem skąd to jest: zobacz

"szukajcie, a znajdziecie" biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.