Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [CMS] Automatyczne Usuwanie?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ziomal511
Witajcie kto mi da lub napiszę i objaśni (co?, gdzie?, jak?) funkcję JPORATL
A DOKŁADNIE:
Żeby po x dniach nieaktywny użytkownik automatycznie został usunięty?

Może jakiś poradnik lub głębsze informacje?
Sorka ale jestem nowy w JPortal i dopiero się go uczę!

ODPOWIEDZCIE BŁAGAM! WAŻNE
Cysiaczek
Mimo, iż jest to crossposting, a autor jest po prostu chamski, to temat ten zostanie otwarty, choć przeniesiony na forum Szukam.

Mam prawo i zacytuję PW, jakie otrzymałem od ~ziomal511
Cytat
Czemu zamknełeś mój temat?
Chciałem po prostu się spytać lub dostać jakiś poradnik jak to zrobić z automatyczyn kasowaniem...
A ty frajerze odrazu mi zamykasz temat!
A W OGÓLE MAM KONTO (MIAŁEM) TYLKO NIE CHCIAŁO MI SIĘ LOGOWAĆ! TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE CO ZA HUJ MI JE WCZEŚNIEJ SKASOWAŁquestionmark.gif


@ziomal511 - naucz się kultury, bo z takimi jak Ty się nie dyskutuje.
Exodus
Oh my god sekret.gif

Proszę was powiedzcie mi skąd się takie dzieci biorą ? Ta wypowiedz daje do zrozumienia, że istnieją istoty obce.

Po wypowiedziach chłopaka możemy wywnioskować, że ma max 11 lat. Szczerze mówiąc naprawdę nie wiem jak on ma w domu, ale napewno nie jest to za miła sytuacja. Owy gówniarz urodził się z myślą

-> Ja napiszę <-

<- Oni mi pomogą ->

Ależ nie mój drogi! Jesteś w wielkim błędzie! To forum nie jest dla takich debili jak ty, więc prosimy wyjdź stąd i zamknij za sobą drzwi. A szanowny moderator Cysiaczek, zasłużył na tą posadę.

Btw. Poproś w swojej podstawówce panią od polskiego, żeby ci powiedziała co to słownik ortograficzny.

Pozdrawiam Exodus
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.