Na niektórych mych stronach chciałbym przy zastosowaniu PHP zrobić coś co by mi w odpowiednim miejscu i w określonych terminach wczytywało odpowiednie pliki htm. W pozostałych terminach niemiało by się tam wczytywać nic i niemiało by tam być nawet jakiekolwiek puste miejsce i miała by tam pozostać tylko pozostała zawartość strony.
Mam taki kod, ale niechce mi działać. Potrzebowałbym poradzić w czym może być prawdopodobnie problem, że to niechce wcale działać.
Oto ten kod:
Kod
<?php

$year = date('Y');

$terms['strona1']['starttime'] = '29.3.2007 22:00';
$terms['strona1']['endtime'] = '3.4.2007 23:05';
$terms['strona1']['file'] = 'strona1.html';

$terms['strona2']['starttime'] = '29.5.'.$year.' 22:00';
$terms['strona2']['endtime'] = '3.6.'.$year.' 23:05';
$terms['strona2']['file'] = 'strona2.html';

function renderPage($data)
{
  foreach ($data as $page)
  {
    if (strtotime($page['starttime']) < time() AND time() < strtotime($page['endtime']))
    {
    echo file_get_contents($page['file']);
    }
  }
}

renderPage($terms);

?>
Te daty terminów są tam podane tylko przypadkowo. Jeden termin jest z konkretnie podanym rokiem a drugi ma rok zapisany jakoś tak żeby ten termim automatycznie sam powtarzał się każdego roku i niebyło trzeba zawsze uaktualniać rok.
Wstawiłem ten kod do mej strony, ale w terminach przezemnie podanych nic się tam niewczytywało. Oczywiście, że miałem do tego wraz z tą stroną odpowiednie pliki htm które miał by ten kod wczytywać. Sprawdzałem to w swoim komputerze a potem spróbowałem to włożyć w internecie na serwer, ale nawet i tak to niedziała. Inne PHP kody na mej stronie działają bez problemu.
Do mej strony to wstawiłem tak:
Kod
<p class="tytul">TYTUŁ STRONY</p>
<?php
Ten kod PHP
?>
<p>Tekst strony</p>
Oczywićcie niejest to cały kompletny kod mej strony, ale tylko ta część z tym kodem PHP.
W innym forum dostałem odpowiedź, że ten kod jest poprawny i że działa.
Kontrolowałem zapis tego kodu na mojej stronie kilkanaście razy czy przypadkiem niezrobiłem tam jakiś błąd przy wpisywaniu dat, godzin i nazw plików itp. ale wszystko by miało być w porządku. Próbowałem też z tym różnie eksperymentować, ale działać to niechce. Niewiem co bym jeszcze miał z tym zrobić żeby to nareszcie zaczęło u mnie działać.
Jeżeli wiecie ktoś w czym może być prawdopodobny problem to bardzo proszę o informację.
Jestem początkującym webmasterem a z PHP zacząłem dopiero niedawno i dlatego na PHP się narazie jeszcze zbytnio nieznam.