Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] wysyłanie smsów z pod PHP plus lub inna bramka
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
piterp
Witam
Tworze pewien system pod stronę WWW i potrzebuję wprowadzić powiadamianie o pewnych zdarzeniach na telefon komórkowy. Wszystkie skrypty jakie znajdowałem albo nie działają albo raz działaja a raz nie.
Czy znacie jakis ciekawy skrypt do wysyłania SMSów, którzy można łatwo podpiąć pod PHP? Mam telefon w Plusie, szukałem czegoś do obsługi miastaplusa.pl ale teraz pozmieniało się i te skrypty na plus.pl już nie działają.
Z góry wielkie dzięki!
Piotrek
klocu
gotowego rozwiązania w sieci nie znajdziesz. coprawda dysponuje takowym rozwiązaniem do miastaplusa. działa sprawnie i bardzo efektywnie. wiem że będzie to reklama ale polecam przetestować działanie mojej bramki pod adresem sms.loo.pl (przepraszam za reklamę ale jest to konieczne do przedstawienia projektu)

pomyłka gotowe rozwiązanie jest udostepnione w sieci. jednak cały czas musiałbyś poszukiwać nowych komunikatów błędów. a mój projekt jest gotowy, wdrożony i działający. także jeśli chciałbyś wykorzystać go w Swoim projekcie to napisz. pozdrawiam
Helios
Jest i to calkiej fajnie dzialajace, darmowe API bramki SMS miastoplusa.pl teraz po zmianach plus.pl, udokumentowane.
http://nrado.net/plussender
Pozdrawiam
PiotrGP
Czy w ogóle ma ktoś działające linki do jakichś bramek SMS? chodzi mi o darmowe bramki.
Muszę zrobć wysyłanie smsów (może być tylko do jednej sieci - np. PLUS) z formularza w PHP.
Szukam w sieci ale co kliknę na jakiś link, to jest błąd 404...i dupa.
Wiem, że są płatne API do smsów np: SMSAPI lub OZEKISMS ale ja potrzebuję darmowej bramki. Może być z limitem.

Any ideas?
aogon
Cytat(PiotrGP @ 29.03.2013, 17:26:49 ) *
Czy w ogóle ma ktoś działające linki do jakichś bramek SMS? chodzi mi o darmowe bramki.
Muszę zrobć wysyłanie smsów (może być tylko do jednej sieci - np. PLUS) z formularza w PHP.
Szukam w sieci ale co kliknę na jakiś link, to jest błąd 404...i dupa.
Wiem, że są płatne API do smsów np: SMSAPI lub OZEKISMS ale ja potrzebuję darmowej bramki. Może być z limitem.

Any ideas?


Zapraszam do sprawdzenia wiadomości prywatnej smile.gif
haribol
może www.bsms.pl?
4 zł miesiecznie i smsy bez limitow do wszystkich sieci.
sorki za reklame.
dają gotowe skrypty php do umieszczenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.