Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuje "systemu społecznościowego"
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Mrocznooki
W pierwszej kolejności wypada sie ze wszystkimi przewitać , jako że to mój pierwszy post smile.gif Także "Witajcie" . A teraz przechodze do sedna sprawy.

Temat może troche być mylący , ale nie wiedziałem jak to nazwać. Potrzebuje jakiegoś "systemu" , cms z taką funkcjonalnością, etc.. , który mi pozwoli stworzyć strone na której znajdował by się jakiś moduł shautboxa, miejsce do zostawiania prostych notatek przez uzytkowników , ewentualnie proste bardzo forum. Narazie pewnie to wygląda zagmatwanie, ale już wyjaśniam po co mi to. A mianowicie jest sobie grupa osób ( około 20 ) , która potrzebuje mieć ze sobą kontakt przez taką własnie stronę. Pomysł jest taki , że wejściu na stronę pojawia się okienko do zalogowania ( każdy użytkownik ma swoj login i hasło), po zalogowaniu się dostajemy dostęp do kilku modułów, czyli właśnie shautboxa, miejsca gdzie można zostawiać jakieś notatki ( są one widoczne dla wszystkich pozostałych uzytkowników, oraz moduł jakiegoś forum do prowadzenia ewentualnych dyskusji. Tak naprawde myślałem o uruchomieniu jakiegoś forum , ewentualnym okrejeniu go do potrzebnych modułów, ale nie wiem czy jest sens stawaić jakiegoś rozbudowanego forum , skoro userów bedzie tylko 20.

Mam nadzieje że wyjaśniłem dość jasno o co mi chodzi, jeżeli nie to postaram się wujaśnić ewentualne nie domówienie. I teraz bardzo prosił bym o jakąś podpowiedz jak coś takiego można uzyskać , ewentualnie czy może istnieje jakiś cms czy forum , któe pozwoli mi na uruchomienie czegoś takiego. Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi  smile.gif
Moli
Hmm możesz zrobić to na dwa sposoby. Pieerwszy to napisanie tego samemu. Drugi to użyci jakiegoś darmowego cms'a i udostępienie tylko tych funkcji (uzytkownicy,shout-box,forum i newsy dla wszystkich userów). Zobacz np. Mambo albo Joomle smile.gif
Mrocznooki
Pisać sam raczej nie będe , ponieważ moja znajomość xhtml, czy php jest srednia. Wiec raczej przyjrze się Joomli smile.gif I dzięki za odpowiedź.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.