Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Skrypt] System Wymiany linków
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
mccn
Witam poszukuje gotowego skryptu wymiany linków coś jak linkme lub linkujpro był bym wdzięczny za pomoc wielokrotnie pytałem google ale jednak nie udało mi się uzyskać oczekiwanych wyników skrypt nie musi być darmowy choć lepiej było by jak by był z góry bardzo dziękuję za pomoc może akurat ktoś ma i podzieli się informacją lub chociaż powie pod jaką frazą szukać pozdrawiam.
devnul
raczej gotowego darmowego nie znajdziesz z prostej przyczyny - ludzie na tym zarabiają (jak tez pewnie sam chcesz robić)
mccn
Nie nie chce zarabiać po prostu chciałem zrobić darmowy system wymiany linków a może jest jakiś platny skrypt questionmark.gif tego typu.
devnul
darmowy system też pozwala na zarobek i chyba obaj o tym wiemy (bo przecierz możesz podnośić pozycję stron swoich/swoich klientów i tym samym na tym zyskać)
gonzek
Odświeżam temat. Również poszukuję takiego skryptu. Może być płatny, nie musi być po polsku. Proszę tylko o jakieś wskazówki, namiary.

pozdrowienia
AboutMe
Ile może kosztować napisanie klona e-weblink przez freelancera oraz jakie jest zapotrzebowanie serwerowe na taki skrypt, słyszałem że np. RAM jest liczony minimum w dziesiątkach GB.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.