Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z IIS i sesjami
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW > IIS
porady-it.pl
Witam,

Mam jakiś dziwny problem z sesjami po instalacji PHP na serwerze IIS 5.0. Raczej nie jest to problem z uprawnieniami gdyż przestawiłem je na full dla Evryone lda testu i nie pomogło. Dostaje komunikat:

PHP Warning: session_start() [function.session-start]: open(D:\DOCUME~1\ADMINI~2.DOM\LOCALS~1\Temp\php\session\sess_l4muthrbkmv7b622ka0oudft27, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in D:\Inetpub\wwwroot\newsletter\index.php on line 2 PHP Notice: Undefined index: Navn in D:\Inetpub\wwwroot\newsletter\page\client.php on line 7 PHP Warning: Unknown: open(D:\DOCUME~1\ADMINI~2.DOM\LOCALS~1\Temp\php\session\sess_l4muthrbkmv7b622ka0oudft27, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 PHP Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (D:\DOCUME~1\ADMINI~2.DOM\LOCALS~1\Temp\php\session) in Unknown on line 0
Kaes13
U mnie problem z sesjami na iis rozwiązałem tworząc C:\php\session
Oczywiście musisz zmienić wpis w php.ini
Prawdopodobnie problem polega na tym że D:\DOCUME~1\ADMINI~2.DOM\LOCALS~1\
te foldery są uznane za prywatne i nikt poza danym userem nie ma do nich dostępu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.