Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: paczekdlaciebie.pl- jak to dziala?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
slashy
Witam
Ostatnio trafiłem na strone paczekdlaciebie.pl, jest to strona na której kazdy uzytkownik w banalny sposob moze zrobic własne konto a co za tym idzie dostaje własnego linka do rozysłania dla znajomych. Zaciekawiła mnie budowa tej strony, konkretnie chodzi mi o skrypt/skrypty dzięki którym ona działa.
kwiateusz
a co tam jest takiego niespotykanego? uzytkownik podaje ksywke, w bazie tworzony jest wpis z id, ksywki i ilosci odwiedzin. I przy kazdym kliknieciu jest inkrementowana liczba odwiedzin sprawdzajac czy juz ktos nie kliknał przez ip i ciastko...
slashy
Kwiateusz dzieki to już coś bo wiem czego szukać smile.gif

Teraz kolejną kwestją jest czy taki skrypt można podczepić pod cms np. mambo albo joomla ?
Tak że po zalogowaniu sie na cms'ie kazdy uzytkownik dostaje wlasna strone z licznikiem etc. ?

btw. Szukam osoby która mogłaby mi pomóc w pisaniu takiego skryptu albo jeśli ktoś miałby już gotowy to też jest to bardzo mile widziane.
kwiateusz
jabol zbastuj, wymyślono opcje raportuj i jej używaj, a nie bawisz sie w moderatora

jeśli napiszesz sobie taki moduł do cmsa to w czym problem lezy, np id strony moze być tworzone na podstawie id usera. Za darmo nikt Ci tu nie pomoże, (prawo popytu i podaży) ale to nie jest jakiś skomplikowany skrypt i z podstawowa wiedza o php i mysql mozna sie szybko z tym uwinąć
Cysiaczek
Kolejny do przeniesienia na Gotowe rozwiązania -> szukam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.