Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]Skrypt downloadu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
wojtasso
Witajcie exclamation.gif ! Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o php (w przeciwieństwie do html) Napisałem już strone ale chciałbym mieć na niej skrypt downloadu na internecie znalazłem gotowe skrypty alebyły one za skąplikowane.Ja potrzebuję taki gdzie bedzie tylko lista wyszukiwarka i panel administracyjny. Bardzo porszę o pomoc odwdzięczę się

Chodzi mi mniej wiecej o taki skrypt jak na tej stronie: http://www.mp3i.pl/pafiledb/pafiledb.php?a...egory&id=26
KCG
To albo zacznij pisać sam, albo znajdź mało skomplikowane gotowe rozwiązanie smile.gif
wojtasso
Le właśnie o to hodzi ,że sam nie umiem a na internecie strasznie skąplikowane tylko widze gdzie jest po kilkadziesiąd plików jeśli mógł by ktoś dać link do takiego skryptu gdzie niema jakis 10 plików z końcuwką php zalezy mi zeby były 3 pliki szukaj to do wyswietlania i panel admina
Cypherq
Łe, not o bez przesady. Nie znasz się. Nie chce Ci się pisać. Jeszcze ktoś ma Ci podać na tacy ten skrypt bo szukać też Ci się nie chce. A o ile pamiętam to któryś z aktywniejszych użytkowników opublikował w tym dziale podobny skrypt własnego autorstwa, ale SAM go poszukaj.
wojtasso
To jak niechcesz mi pomuc to proszę cię podaj chodz nazwe jakieś baaaaardzo prostego skryptu po pl
KCG
Popracuj nad ortografią, proszę ja Ciebie winksmiley.jpg
A co do skryptu, to jeśli w ogóle nie masz pojęcia, to nic dla Ciebie nie będzie proste. Rozwiązanie: zacznij od podstaw (dużo nie trzeba) albo zleć to komuś. Ja tak to właśnie widzę;p

p.s. Cysiaczek zdaje się, że ma w podpisie coś takiego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.