Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mini chaty ?!!! PROBLEM
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
śledziu
Witam
Mam wielką prośbe do wszystkich tu obecnych !
Niestety nieznam sie na php ;(
a na pewnej stronie ściągnołem sobie shoutboxa [ niewiem czy wszyscy wiedzą o co chodzi - więc powiem w skrócie, że jest to taki "mini chat + księga gości" w jednym ]
Problem jest taki, że czeba ją ustawić , niby jest to tylko jeden plik php , ale szczeże mówiąc ja sie wogule na tym nieznam
...
więc czy mógłby mi ktoś pomóc questionmark.gif?
jeśli jest ktoś zainteresowany [ błagam pomóżcie ]
pomocą bardzo prosze wysłać mi wiadomość pod maila: drknow@o2.pl
lub podać mi tu na forum swój .
albo cokolwiek
pis

ZDESPEROWANY ŚLEDZIU
Darx
wiem o co ci chodzi. Ja tez takie shoutboxy ściągałem. A jaką ma nazwe ten co go ściągnołeś questionmark.gif Bo tak to ja nie wiem nic smile.gif i nie jestemw stanie ci cokolwiek pomóc.
zombie
ZDESPEROWANY ŚLEDZIU!
To nie jest forum do prowadzenia za raczke. Tu sie UCZYMY! Sprobuj sam i pytaj o wystepujace problemy. Zadawaj pytania, a nie oczekuj rozwiazan. Jak nie znasz sie na php, to zainstaluj chata z www.polchat.pl a ksiege gosci z www.prv.pl. Z doswiadczenia wiem, ze i tak z chata napisanego w php nie bedziesz zadowolony. Nawet na stronach o tematyce php ludzie decyduja sie na aplety. Chocby z jednej podstawowej przyczyny; klopotu z wylogowaniem przez zamkniecie okna. Poza tym, o ile pamietam ShoutBox korzysta z MySQL'a, do którego dostępu, jak smiem przypuszczac, nie masz...?
BUBIK
Zombie dobrze mówi. Śledziu, najpierw sam spróbuj a później ew. poproś o pomoc jakby coś było nie tak...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.