Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Odlicznie czasu + Wykonanie zapytania mysql
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Zmorcia
Witajcie potrzebuje skyrpt odliczania czasu tak jak w travian <-- gra interntowa że np po 2 minutach wykona się jakieś zapytanie do bazy mysql najlepiej by było jak by był w php jak sie da oczywiscie wzamian dam ogromny plusik tongue.gif
em1X
tylko i wyłącznie cron
Zmorcia
NO ale mi nie chodzi o cron exclamation.gif!!!!!!!!! tylko takie jak ma travian a on nie ma crona i wyswietlany jest czas
Synapsa
Sam walczyłem/walcze z tym problemem.
Do głowy przychodzi mi ajax,ale u mnie to działa narazie na zasadzie refreshu,czyli z kazdym odswiezeniem strony sprawdzam czy coś się wybudowało i jesli tak to dodaje to do bazy.Pomysł na dłuższą metę nie jest zbyt dobry ale narazie moze byc.
Szupien
Jest mozliwosc zrobienia w php!! Ogame ma tak np w budynkach i badaniach, nie trzeba odswierzac strony i to nie jest w ajaxie/js! Ci co zajjmują sie projektem ugameli wiedza o co chodzi i jest nawet kod tongue.gif.
Zmorcia
To dajcie exclamation.gif
Cysiaczek
@Zmorcia - bierzesz się za programowanie, a nawet regulaminu nie chce Ci się przeczytać?
Przenoszę na Gotowe rozwiązania -> szukam
AboutMe
O ile się nie mylę to chodzi Ci o "wywoływacze" używające odliczania UNIXa, sam ostatnio buduję system statystyk zczytujący średnią ważoną z danej godziny i zapisujace wynik cyklicznie do mysql, więc coś może wktotce wrzucę na forum
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.