Witam! smile.gif

Od dłuższego czasu korzystam ze skryptu newsów - News Asystent. Zawsze byłem z niego zadowolony. Jest prosty w obsłudze, posiada polską wersję językową i dość zaawansowane funkcje.

Jednak w miarę rozbudowy strony pojawiają się pewne mankamenty. Głównym brakiem jest nieposiadanie funkcji antyspamowych i niestety pojawiają się komentarze botów.

Druga rzecz jest bardzo specyficzna. Mianowicie niby jest funkcja tagów html, ale na żaden z wypróbowanych przeze mnie sposobów nie da się jej użyć. Notabene czy ktoś wie jak funkcję formatowania tekstu przez panel zastosować?

Moje pytanie brzmi. Jaki system newsów (najlepiej z polską wersją językową) polecacie, który posiada te wszystkie funkcje co News Asystent,* plus te i ewentualnie inne dodatki? News Asystent działa na plikach, ale może to być też skrypt z bazą danych (ewentualnie, czy jest jakaś prosta opcja (np. po jakiejś generalnej zmianie kodu w pliku z tresią wiadomości, na przegranie wszystkich newsów do nowego skryptu?)

Jaki jest trochę bardziej rozbudowany, ale zarazem prosty skrypt, który można polecić?

Z góry dziękuję za pomoc! smile.gif

Bartek

* Podstawowe funkcje tego skryptu:

możliwość zakładania nieograniczonej liczby kont użytkowników, wraz z nadawaniem im odpowiednich uprawnień. Rozróżnia się dwa poziomy użytkowników: Administrator - posiada dostęp do wszystkich funkcji administracyjnych systemu, wraz z pełnymi prawami do modyfikacji i usuwania wszystkich newsów, komentarzy oraz innych użytkowników; Newsman - posiada jedynie prawo do dodawania newsów oraz zarządzania tymi wpisami, których jest autorem (usuwanie, edycja, modyfikacja komentarzy itp.). Ma także możliwość przeglądania statystyk wszystkich newsów;
opcja automatycznej konwersji adresów e-mail i www w treści komentarza na aktywne odsyłacze;
funkcja podglądu newsa przed dodaniem go do bazy;
funkcja modyfikacji zawartości newsa;
funkcje zarządzania komentarzami (edycja, usuwanie);
logowanie adresów IP i nazw hostów osób dodających komentarze;
funkcje blokowania opcji dodawania komentarzy dla określonych adresów IP i nazw hostów;
możliwość wyświetlania obrazków przy treści newsa;
możliwość wydrukowania pełnej treści newsa z okna przeglądarki;