Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [WAP/PHP] Licznik kliknięć.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
kolej
Szukam licznika kliknięć dla stron WAP (wml).
Z góry dzięki za pomoc.
Błagam pomóżcie!
Roly
Witaj!
Jakie kroki poczyniłeś aby się dowiedzieć czegoś co mogło by być pomocne przy stworzeniu takiego licznika??
kolej
Pierwszym krokiem było znalezienie skryptu "licznik kliknięć" opartego na plikach telstowych, zainstalowałem taki licznik na swojej stronie wap, i nie działa. Pojawia się błąd "Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/... itd, on line 8".
Następnie postanowilem poszukac na google licznika dedykowanego dla wap, na stronach polskich, hotscripts.pl itp nic nie znalazłem, jedynie jakieś bramki mail i inne. W związku z tym postanowiłem poszukać tego na angielskich stronach. Pisałem na google "wap counter" "download counter" itp, ale w dalszym ciągu nie było żadnych satysfakcjonujących wyników. Nie znam sie na php i szukam tylko gotowych rozwiązań.

Pozdrawiam.
Roly
Poszukaj w google informacji na temat generowania stron WML za pomocą PHP i przerób jakiś licznik przeznaczony dla zwykłych stron. Jeżeli nadal będziesz miał problemy to pisz postaram się pomóc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.