Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ramki i phpbb
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
invx
mam hyba dosyc nie typowy problem:
mam stronke i w plywajacej ramce (iframe) che otwierac fprum i problem sie zaczyna gdy sie klikni np. na link logowania. wtedy po zalogowaniu otwiera mi sie phpbb na cale okno nie uwzgledniajac ramki?questionmark.gif jest na to jakis sposub/hack :| :?:
Cudi
Tak, dopisz do wszstkich linków w plikach szablonów target="nazwa_ramki" i będzie po kłopocie smile.gif Gotowiec być może jest, musisz poszukać.
invx
we wszystkich plikach forku czy wplikach stylu np. w katalogu subsilver??
invx
pomoze mi ktos?questionmark.gif w jakich plkach?questionmark.gif :? :? :?
AcidBurnt
wszyeki linki masz w plichach *.tpl w katalogu tempaltes.subSilver, chyba nic wiecj nie ma

chociaz jeszcze w funkcji append_sid bodajze mzna by pogrzebac..
invx
ale jak dodaje to target... w linkach to sie pozniej syf robi. bo np ten link po lewej "wiecej usmieszkow" otwiera mi sie wtej ramce.. sad.gif
i niewiem kture linki w kturych plikach sa za to odpowiedzialne. zauwazylem ze przy niekturych jestjuz dodane target="_blank" ale nie wiem czy to to kture sie maja w nowych oknach otwierac??
invx
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.