Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam obiektowej klasy pod PHP 5.00+
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
starach
Szukam klasy którą będą mógł wziąć jako przykład pisania modułów wykorzystujących SPL, jako że niestety dokumentacja do niego jest uboga w przykłady, a rozwiązanie jakim jest SPL samo w sobie wydaje mi się bardzo dobre, przy pracy grupowej. Chodzi mi tutaj głównie o zastosowanie ArrayObject i ArrayIterator przy wyświetlaniu jakichś danych. Szczytem moich marzeń by było gdyby powyższe interfejsy były używane w warstwie prezentacji. To znaczy że klasa wykorzystywała by na przykład Smarty. Natomiast w szablonie smarty byłby pokazany, sposób wykorzystania ArrayObject i ArrayIterator do wyświetlenia poszczególnych wpisów i kategorii tych wpisów. Czy to będzie klasa News, Blog czy jakaś inna nie ma dla mnie znaczenia. Generalnie chciałbym zobaczyć wykorzystanie tych technik w praktyce.
Cezar708
kolego ściągnij sobie zend framework między innymi moduły Zend_Db* korzystają z PDO, podejrzewam, że jak się zagłębisz w kody frameworka to odnajdziesz baaardzo dużo zastosowań SPL

Pozdrawiam
starach
Tak ściągałem już nie raz różne wersje i jakoś specjalnie związku nie widzę z moją prośbą.
Czy ja napisałem że nie widzę zastosowań ? :/
edit>
dla czepliwych: Na ściągnięciu nie poprzestałem tongue.gif
Cezar708
Cytat(orglee @ 18.03.2008, 14:46:24 ) *
Szukam klasy którą będą mógł wziąć jako przykład pisania modułów wykorzystujących SPL, (..)


a to co Ci podałem jest przykładem pisania modułów wykorzystujących SPL.
starach
Dobra przepraszam mea kulpa, źle się wyraziłem.
Chodziło mi o ten konkretny przykład który opisałem w pierwszym poście.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.