Witam.
Potrzebuje skryptu podobnego jak do newsow. A wygladac musi to tak zeby na mojej stronie wyswietlala sie lista samochodow z jednym zdjeciem i poczatkiem opisu (mianiatura) a po kliknieciu na link otwieral sie pelny opis i wszystkie zdjecia(najlepiej zeby wyswietlaly sie w sposob jak otomoto a jak nie to jedno pod drugim). Nie chce zebym musial kazde zdjecie zmniejszac zeby wstawic na liscie potem srednie jak juz sie kliknie na odpowiedni samochod i jeszce najwiekszy przy przyblizeniu. Chcialbym zeby to wszystko automatycznie sie dzialo tylko przy dodawaniu z panelu administracyjnego ktorego tez nie wiem jak napisac:(( W panelu moze byc tylko dodaj, usun, edytuj. pomoze ktos? Moze jest cos takiego gotowe? I jak cos takiego umiescic na stronie w htmlu? pozdrawiam i z gory dziekuje

Chyba nikt nie jest w stanie mi pomoc. Moge ewentualnie zaplacic za taka usluge. Czekam na odzew i ewentualny kosztorys i propozycje zaplaty (proponuje przez allegro zeby bylo pokrycie jakies dla obu stron). Pozdrawiam